колко често ака

  • 469
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 397
Здравейте мамчета Grinning
От ден-два ме безпокой това, дали моето бебче ака редовно Thinking До преди седмица акаше всеки ден и то по няколко пъти, но от 2 дена не е акала както преди. Има по нещо чат - пат в памперса, но много малко, докато преди здравата го пълнеше. Няма запек, а пък и от кърмата не съм чувала да се получава такъв??
Вода почти не пие, но за сметка на това си пишка най-редовно. Почнах да се чудя, дали кърмата ми не е станала монго водна, или нещо такова Thinking
Иначе най-доволно си спи, не изглежда да е гладна.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 121
Преди няколко дена се бях ошашкала като теб. Педиатърката ми каза, че оттук нататък ще акаме по веднъж на ден и се оказа истина Simple Smile. Е, понякога се случва и по-често, но се подготви за голяяяяяяяяма изненада съвсем скоро. Успех!

# 2
  • Мнения: 397
Ми то те са горе-долу на еднакви седмици. В последното хранене нещо се напъваше, та може и да излезе нещо, чак не й се цокаше от зор Shocked
Благодаря ти!! Аз междувременно от търсачката прегледах някой неща Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Тъкмо сте на възраст да почне да разрежда аканията Stuck Out Tongue Спокойно, нищо и няма на кърмата ти Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
Мишо от както се е родил ака по веднъж на ден,даже някой ден прескача и ака на другата сутрин,но не се притеснявам явно такъв му е метаболизма като моя.

# 5
  • Мнения: 532
Щом си намерила значи всичко е ОК.Не е проблем зависи от детето.Има някои деца и на 2 - 3 дни акат ( когато са на кърма ). Ще си свикнете.Важното е да няма запек , да не го боли докато се напъва ....

# 6
  • Мнения: 514
Не се притесняеай. Дани ака почти през ден. Отначало акаше по 7 пъти на денонощие, а сега... Педито каза че е нормално, даже ако се изхожда на два - три дена.

# 7
  • София
  • Мнения: 10 825
За да не отварям нова тема ще попитам тук:
Прави ми впечатление, че вашите бебчета са горе-долу на възрастта на Дани и акат само по 1-2 пъти на ден. А на нас все още поне 5 от седемте памперса са ни наакани. Това трябва ли да ме притеснява? Дали усвоява добре кърмата в такъв случай???

# 8
  • София
  • Мнения: 2 249
Цитат на: Lady Charm
За да не отварям нова тема ще попитам тук:
Прави ми впечатление, че вашите бебчета са горе-долу на възрастта на Дани и акат само по 1-2 пъти на ден. А на нас все още поне 5 от седемте памперса са ни наакани. Това трябва ли да ме притеснява? Дали усвоява добре кърмата в такъв случай???


Да усвоява я. Просто децата са различни, различно храносмилане, различна обмяна на веществата. Не се притеснявай, всичко е съвсем в реда на нещата.
Синът ми също акаше по няколко пъти на ден на тази възраст и изобщо винаги около 2 пъти.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Цитат на: Lady Charm
За да не отварям нова тема ще попитам тук:
Прави ми впечатление, че вашите бебчета са горе-долу на възрастта на Дани и акат само по 1-2 пъти на ден. А на нас все още поне 5 от седемте памперса са ни наакани. Това трябва ли да ме притеснява? Дали усвоява добре кърмата в такъв случай???

Няма място за притеснения, нормално е да ака и по повече, ние вече сме на 4 м. и още ака поне по 4 пъти, а кърмата си я усвоява чудесно, като съдя по темповете на растеж Wink

# 10
  • Мнения: 514
Не се притеснявай. Щом ака значи се храни добре детето. Да ти е живо и здраво. Дани нямаше празен памперс до преди 10 дни

Общи условия

Активация на акаунт