възглавничка-от кога?

  • 1 467
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 95
Здравейте!Искам да ви попитам дали вече ни е време за възглавничка и ако да колко голяма?Вики е на 3 месеца,постоянно се върти в съня си и се съмнявам,че ще се задържи в/у възглавница,но все пак ще съм благодарна ако ме посъветвате.

# 1
  • Мнения: 1 900
Аз започнах да слагама възглавничка около 2м. Не че му е била чак толкова необходима. Моята е много тъничка. Според мен няма определено време в което трябва да му сложиш възглавничка. Все пак имай едно на ум, защото има опасност от задушаване.

# 2
  • Мнения: 1 771
Крис все още е без възглавничка и у нас и в детската ясла също.

# 3
  • Мнения: 4 546
аз не му слагам. мисля, че до втората годинка не беше препоръчително

# 4
  • Мнения: 5 393
Сложих възглавница,когато Иво започна всяка вечер да си подпъхва края на одеялото под главата.Не помня кога точно беше, но със сигурност след годинка и няколко месеца.Възглавницата е много тънка.
А в яслата все още спят без възглавници-чак в 1ва група слагат.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Тери заспива на възглавница от 3-4 месеца насам,но обикновено изтрайва около час на нея.Не мисля че е необходима на толкова малко бебе.

# 6
  • Мнения: 491
Аз все още не слагам възглавничка

# 7
  • Мнения: 84
Без възглавница спи, незнам кога трябва да се слага, но в момента няма нужда.

# 8
  • Мнения: 27 524
Най-рано след 6-ти месец, най-добре след годинка. Синът ми все още не ползва. Не мисля, че проблемът при вас е във възглавничката, децата до годинка не се нуждаят от такава.

# 9
  • Мнения: 721
Не бързай.

Ние сме на 4 и полувина и още не й слагам. Имам на Чико плоската възглавничка и на кутията пише 5 +.

Предполагам, че когато усетим че вратлетата са достатъчно здрави тогава.

# 10
  • Мнения: 911
Още не съм му слагала, пък и не мисля да го правя.

# 11
  • Мнения: 1 172
Откогато започна сам да полягва на по-височко - върху струпани дрехи или някоя плюшена играчка.

На е бил доста голям вече - може би е наближавал годинка. Трябва да погледна снимките му за по-сигурно.

# 12
  • Мнения: 2 131
Аз махнах възглавничката, когато Алекс беше някъде на три месеца и половина, близо четири и започна сам да се обръща да спи по корем. Засега нямам намерение да я връщам.

# 13
  • Мнения: 3 092
аз не му слагам. мисля, че до втората годинка не беше препоръчително
и аз имам такива спомени  newsm78 и не и слагам

# 14
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Аз лично ще сложа след годинка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт