Търся д-р Цанева-Варна

  • 5 780
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
Здравейте,момичета.Дъщеря ми е със завишена кръвна захар.Днес ми дадоха направление за детски ендокринолог.Препоръчаха ми др.Цанева,но не знам къде работи.Преди е била в Курортна,но от там ми казаха,че не и знаят координатите.Много моля ако някой знае нещо,да ми пише.
Благодаря предварително

# 1
# 2
  • Мнения: 12
 Ако става въпрос за проф. Валентина Цанева, тя работи в Терапията и е завеждащ Детска ендокринология. Друг е въпроса кой ти е препоръчал ...

# 3
zdraveite az imam da6terq na 4godini. be6e na 1g 10mesca kato i otkriha diabet.az hodq ve4e 2godini pri d-r iotova i sam mn dovolna prepora4vam vi q nqma da sgre6ite uverqvam vi v tova.a 6to se otnasq za prof.caneva sa6to sam 4uvala dobri ne6ta za neq.tq raboti v terapiqta gr.varna na 5et.tam sa6to e i d-r iotova.kazvam vi nqma da sbarkate ako potarsite d-r iotova

# 4
  • Мнения: 33
Грешка !Не ходи при Цанева ,отначало е добре,но последствията са много лоши!!!Дъщеря ми от 5 го и половина е с диабет и имам личен опит от проф Цанева .От 4 год      и половина  сме при д-р Йотова всъщност тя е доцент ако имаш още въпроси -насреща съм !

# 5
моля да ми напишеш gsm на доц Йотова.Изчетох един куп неща за нея, но не открих телефон?Тя само с деца ли работи, ако е така моля някой да ми даде тел на добър ендокринолог работещ с възрастни!Моля ви спешно е!!!

# 6
  • Мнения: 140
Днес ще ходя за себе си при еднокринолог в Курортна п-ка.Ще напиша отзивите после.

# 7
Ако става въпрос за Проф. Цанева, тя е завеждащ на клиниката по ендокринология и болести на обмяната . Нямам думи колко съм и благодарна и горещо я препоръчвам следи диабета ми 13 години и сега и бремеността ми, засега всичко върви добре Grinning. Кординати мога да дам пишете ми лично. Друг енгокринолког, но за лица над 18 год. е Д-р Любомирова много адекватна и добър специялист.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 27
За проф. Цанева и за д-р Любомирова мога да кажа само хубави думи и отзиви. И двете са големи специалисти в областта и изключително отговорни към пациентите си - а това, считам, че е най-важното.
Ако са ви необходими координати, ще ви предоставя такива.

Общи условия

Активация на акаунт