Търся мнения за д-р Троянчев от Пловдив...

  • 4 480
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 877
Тия дни ми се налага да го посетя и засега имам само един отзив за него,който е положителен. Знам само,че има кабинет зад Тримонциум и оперира в Торакс.
Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 867
 Аз мога да кажа само хубави неща за него. Благодарение на него имам детенцето си след две години невъзможност за забременяване. Той проследи цялата ми бременност, както и раждането ми, което бе секцио по спешност поради прееклампсия. Много добър хирург-изключително бързо възстановяване от операцията и почти нямам белег от операцията. Другото, което ми направи впечатление е че не е комерсиален. Много спокоен лекар, вдъхващ у пациентите доверие.

# 2
  • Мнения: 1 877
eli-di много мерси за отговора!
Чакам и други момичета да се включат...

# 3
  • Мнения: 702
Мога да кажа много добър специалист,спокоен и всичко ти обяснява!Знам,че води и нормални раждания в Торакс!Ако го избереш,няма да згрешиш!

# 4
  • Мнения: 1 877
Чудесно!Рдвам се,че се насочих към него.Всъщност моя приятелка ми го препоръча.Благодаря за отговорите и на теб Галка!

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Д-р Троянчев е невероятен  лекар! Проследи цялата ми бременност,а след това родих при него в Торакс. Двете ми зълви и те раждаха при него. Всички сме много доволни и продължаваме да ходим при него на прегледи.



# 6
  • Мнения: 20
Само добри отзиви!

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 250
И от мен!  Peace Той следи бременността ми и мисля да раждам с него в Торакс, живот и здраве!  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 459
Не съм ходила при него, но една позната ходи при него и е доволна  Wink

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Един от най-добрите ехографисти, диагностици и оператори в града Peace

# 10
  • Мнения: 488
Само хубави неща за д-р Троянчев!   bouquet
Дано вече си се убедила лично.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт