За съжителството между мъж Овен и жена Рак?

  • 19 399
  • 39
  •   1
Отговори
Здравейте, имам следния въпрос :възможен ли е успешен брачен тандем между жена от зодия Рак и мъж Овен? Не ме интересуват разни хороскопи и звездобройци ,които му предричат пълен провал ,заради различни темпераменти StopКажете вие дами от зодия Рак, които имате за съпрузи тази малко противна зодия Овен( и вие като мен) как живеете има ли сред вас и със по-дълъг стаж в брака да споделим житейски опит?
Очаквам вашите мнения по темата Hug

# 1
  • Мнения: 6 991
Не успях да се омъжа за него...9 месеца живяхме заедно и си беше една прекрасна и спокойна връзка. Определено аз бях по-буйният темперамент, нищо, че рак с асцендент рак...И ми писна спокойствието, де. Laughing
Винаги съм ги харесвала овните, по-буйните.
Дано има някой да ти каже повече Wink

# 2
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Засега не се оплаквам.
Не сме женени още, стажът ни също не е дълъг, но той е убеден, че аз съм жената за него, много бързо го свалям на земята Flutter
Добре ни е заедно, определено има хармония и допълване.

# 3
  • Мнения: 621
Е, не съм рак, а съм риба ама то даже го дават още по зле, като комбинация  Mr. Green Мъжо е овен, при това 100%. Заедно сме от 5 години, женени сме от почти 3  Peace Мъжете овни (поне за мен) са много атрактивни Laughing Като се запознахме с мъжо беше нещо страшно - либоФ и пожарища  Heart Eyes  После беше някой си кръг на ада, защото, като постихнаха страстите се оказахме доста различни и сега бавно и славно отново вървим един до друг и един към друг  Peace Според мен комбинация като вашата има шанс, но много зависи от това след като мине еуфорията, какво остава след нея като отношения в двойката. И да - трябват си разговори и леко насочване на рогата във вярната посока - да си хаби многото енергия в креативни неща, а не по купони и мацки  Peace Щото според мен повечето мъже овни са си непоправими ценители на женската красота и обаяние  Mr. Green

# 4
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
А пък аз съм Рак с асцендент Риба, а той е Овен с асцендент Лъв!
Вода с огън отвсякъде, наистина сме различни, след като страстта утихне, дано да не се избием. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 824
Не  питаш сериозно,нали?Ако прочетеш,че бракът на жена Рак и мъж Овен не е бил особено успешен,няма ли да се омъжиш за твоя Овен? Joy Joy Joy

# 6
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Не  питаш сериозно,нали?Ако прочетеш,че бракът на жена Рак и мъж Овен не е бил особено успешен,няма ли да се омъжиш за твоя Овен? Joy Joy Joy
Глупости, просто скучае и й се говори по темата.
 Mr. Green

# 7
Ами то ако става на въпрос, аз вече съм женена за него hahahaОбаче , от много либов и ласки чак не можем да се траем на моменти и минаваме в другата крайност викове и скандали, и реших да пусна таз тема. Мерси за отговорите ,но искам още включвания по темата, ако е възможно на дами с по, по-дълъг  стаж например 20-25 години да видим докъде стигат нещата и живи ли са ощеnewsm78

# 8
  • Мнения: 983
Тази тема, нали не съм я пуснала аз newsm78 Laughing

Аз съм рак, той овен. Заедно сме от 10 години и не мога да се оплача. Даже един психолог ни каза, че аз съм холерик, а той флегматик и трябва да се уеднаквим малко. Е, не сме се уеднаквили, но си живеем много добре. Ако бъдеш по-конкретна какво точно те интересува, питай. Защото под "живи ли сте още", могат да се разбират много неща. Например ние се бием много, но все още сме живи Mr. Green Не се чудете- бием се в залата (е, и в къщи понякога).

# 9
  • Мнения: 77
Здравей regnata vav foruma, искам да споделя и моя опит. Това е най прекрасната и здрава връзка, която съм имала. Любовта ни е много силна и взаимно се допълваме. Имаме си и един прекрасен син и съм много щастлива. Това, което той ми дава и ме кара да се чувствам от никого не съм получавала и все още се обичаме и неможем един без друг. Аз не съм се интересувала от зодии, той ме спечели като човек и тези неща никога не съм ги мислила. Ако квалифицирам съпруга си със зодията му в никакъв случай не бих казала, че е " противна " напротив  Peace Ние сме заедно от четири години, нямам опита който търсиш, но живеем заедно още от 2-рия ден на нашата връзка и имам чувството, че се познаваме от цяла вечност, защото сме непрекъснато двамата. Не сме стигали досега " другата кайност " не се караме и не си крещим по никакви поводи, някак си успяваме да се разберем винаги без да се стига до бой  Heart Eyes и така си живеем в пълна хармония. Пожелавам ви го и на вас Hug

# 10
  • на село
  • Мнения: 3 845
Ние сме живи още  Mr. Green, но той е Ракът, а аз Овенът.
Стажът ни е  18 години.
Определено се допълваме, е има и търкания, но без тях не може.
Аз паля бързо, но и бързо ми минава.

# 11
  • Мнения: 17 546
Везна съм. Омъжена съм за Овен от 18 години 4 месеца и 8 дни. А сме заедно от 19 години. На този добитък рогата му омекват с годините.  Mr. Green Уляга, укротява се и става душичка. Поне моят е такъв. Изключително грижовен и отговорен за семейството си, безкрайно либерален и добродушен. Много уверен и амбициозен, с невероятно точни прогнози за бъдещето - своето и на семейството си. Няма нещо, което да го откаже, ако е решил да направи каквото е решил. Не е с вързани ръце и се справя с всичко в дома. Суетен, но не досадно. Фигурата му наедрява с годините до толкова, че да стане още по-мъжествен, но това не му се отразява зле. Би могло да бъде счетено  за проблем според някого това, че като работи просто се заплесва до работохолизъм, а като купонясва... няма спирка. Леко в повече е ироничен и саркастичен към хора, които хленчат за нещо си или смятат, че все някой им е длъжен за нещо, защото за него няма невъзможни неща. Не обича да вижда някой слаб и безпомощен, а най-не обича да плача. Пък аз съм ревла и за глупости понякога. Не е скандалджия и хората го харесват защото има качества на лидер. Тооолкова е нежен и любвеобилен, че понякога идва в повече. Ми това е като цяло наблюдението ми върху зодията и върху този екземпляр в частност! И не само върху този, защото явно съм орисана с мъже от тази зодия, защото и преди този е имало нейни представители в живота ми.


Направих атестат на собствения си овен Mr. Green и сега, след толкова суперлативи, искам да предупредя, че е зает за вечни времена, а аз съм зла Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 7 263
При нас конфигурацията е обратната аз съм Овена, мъжът ми е Рак. Бих пожелала такъв брак на всеки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Имало е трудни моменти и сътресения разбира се при Рачешкия темперамент, но като цяло съм изключително доволна от брака си напук на хороскопите Peace

# 13
  • Мнения: 46 437
Баща ми е овен (30.03.), майка ми е рак (05.07.)
30 години брак, да чукам на глава, няма изгледи да се разделят  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 277
Ами то ако става на въпрос, аз вече съм женена за него hahahaОбаче , от много либов и ласки чак не можем да се траем на моменти и минаваме в другата крайност викове и скандали, и реших да пусна таз тема. Мерси за отговорите ,но искам още включвания по темата, ако е възможно на дами с по, по-дълъг  стаж например 20-25 години да видим докъде стигат нещата и живи ли са ощеnewsm78
Познавам три такива двойки. Едните са разведоха след 30 години брак, другите- след 15, третите са семейство от 7 години и нямат намерение скоро да се развеждат.

Общи условия

Активация на акаунт