До колко кг ?

  • 3 205
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 481
Здравейте, ние имаме от тези кошари,които се сгъват и имат 2 нива.В момента все още спим на първото ниво.И това което ме интересува е до колко килограма е горното ниво?Надявам се че ме разбрахте Grinning.Благодаря!

# 1
  • Ку-куландия
  • Мнения: 793
Нашето горно ниво издържа проверени 13(големия) + 9(малкия) = 22 кг, но когато малкия започна много да се върти и изправя го махнах, някъде около 7-8 месец.

# 2
  • Мнения: 350
За килограмите не би трябвало да има проблем, зависи от подвижността на детето. Мойта мома на 7 месеца слезе долу, когато започна да прави опити да сяда.

# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И аз си мисля, че трябва да го свалиш, когато детето стане по-подвижно Peace

# 4
  • Мнения: 864
Аз я свалих долу на 6 месеца когато се изправи сама.

# 5
  • Мнения: 481
Ами ние сме на 8месеца,но още не можем да се изправяме.Направи ми впечатление че като се върти повече и кошарата издава един такъв звук:проскърцващ Rolling Eyes
Иначе сме сигурно около 10кг.

# 6
  • Мнения: 481
Аз я свалих долу на 6 месеца когато се изправи сама.
На 6мес. Shocked...ние още не можем..нормално ли е това?

# 7
  • Мнения: 1 043
и ние на 6 месеца се изправихме - момите май по рано стават / като че ли са по настоятелни във всичко /
иначе е нормално разбира се - дори 6ти месец е рано - аз не съм ползвала никога проходилка или пък друг начин насилствено да я държа изправена - но май не е само до тренинга ами и до структората и тежестта на детето


а леглото май наистина трябва да се смъкне докато не е станала беля че такива неща съм чувала за прескочили и паднали по глава  Crazy че направо се бях отказала да си ползвам кошарата / а тя е от кошарите за игра с мрежа който не стават за спане /

# 8
  • Мнения: 9 973
И аз си мисля, че трябва да го свалиш, когато детето стане по-подвижно Peace
по-сигурно ще е  Thinking

# 9
  • Мнения: 481
И аз си мисля, че трябва да го свалиш, когато детето стане по-подвижно Peace
по-сигурно ще е  Thinking
Подвижно в смисъл да се изправи или...какво? Simple Smile

# 10
  • Мнения: 9
аз я свалих когато запо4на да се изправя,бе6е на 8 месеца

# 11
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Мисля, че е разумно да се свали преди да се изправи. Иначе може да падне на първото си изправяне. Ако вече седи стабилно и се надига на длани, когато е по корем, смъкни нивото. Ако още не го прави, имаш още време.
А за килограмите, които издържа леглото, не бива да питаш нас, а да огледаш хубаво кошарката дали пише, или да потърсиш сайта на производителя и да видиш, или нещо подобно.

# 12
  • Мнения: 481
Мисля, че е разумно да се свали преди да се изправи. Иначе може да падне на първото си изправяне. Ако вече седи стабилно и се надига на длани, когато е по корем, смъкни нивото. Ако още не го прави, имаш още време.
А за килограмите, които издържа леглото, не бива да питаш нас, а да огледаш хубаво кошарката дали пише, или да потърсиш сайта на производителя и да видиш, или нещо подобно.
проблема при нас е че не искаме да стоим въобще по корем,колкото пъти го сложа и голям рев-та вече спрях!Чувала съм че някой бебета не пълзят ,ами направо започват да ходят..

# 13
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз махнах горното ниво, когато беше на около 6 месеца. Не беше от подвижните бебета, но въпреки всичко аз се притеснявах.
Относно изправянето - детето ми се изправи на 11 месеца, всичките му връстници, с които се събираме вече ходеха...

# 14
  • София
  • Мнения: 5 079
Нашата кошара я купихме точно за първия рожден ден и стартирахме от 2 - ро ниво, така че не мога да ти бъда полезна... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт