Българска телевизия

  • 26 774
  • 157
  •   1
Отговори
  • Мнения: 195
не го видях вече обсъждано, но да попитам-като направят www.bgtelevizor.net платена имате ли идея къде другаде може да се гледа?

# 1
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Оле..болна за мен тема...със скапания ни нет, единствено решение остава или да гледам старите предавания в Нетерата или сателит ...Избора е малък , но май до месец ще сме със сателит.  Naughty

# 2
  • Мнения: 382
Аз имам сателит но така и в настройките не можах да открия бг канали. Имате ли представа как става?

# 3
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
И това ли ще правят платено? от кога знае ли се?

# 4
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
yani_ta, зависи на кой спътника си ...имаш ли представа на къде сте насочени?

# 5
  • Мнения: 382
yani_ta, зависи на кой спътника си ...имаш ли представа на къде сте насочени?
Ей виж това изоб6то не знам, сега 6те се поразтърся да разбера.

# 6
  • Мнения: 515
Ми то комай със сателит излиза по евтино. И си независим от нет-а!
Толкова й се радвах на тая бг-телевизия!

# 7
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Нищо не разбирам от сателити, но вашите с устройство за въртене ли са? Тук без такова не може.

# 8
  • Мнения: 382
Така и не можах да разбера на къде ми е насо4ен сателита, но ако можете да ми кажете как трябва да се настрои и 6те ми го направят. Благодаря.

# 9
  • Мнения: 48
Ние сме с сателит с вартящо устройство и гледаме БГ-телевизия от години.Купихме си карта на Булсатком и плащаме на година около 100 евро,много сме доволни.Но трябва сателитната чиния да е насочена кам съотвтния спътник за да хващаш някакви бг-канали.Също така в настройките на приемника се вкарват разни данни.До колкото знам безплатно с сателит може да гледаш само някои канали.Може да пробвате на Sirius 2-3,там е бтв,на Hotbird 1-5 e сателитния канал тв България.Може да пробвате на hellasat i eutelsat w2,там също има бг-канали,но дали има безплатни незнам.Мога да ви дам и по точна информация....

# 10
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Нищо не разбирам от сателити, но вашите с устройство за въртене ли са? Тук без такова не може.

Ние няма да слагаме с устойство за въртене...Има безплатни програми на спътниците Thor III , Thor II, Astra и може да се гледат.
До колкото знам Тор са скандинавки и ня тях са качени доста Бг програми,Херос тв, ММ , включително канал Родина ( за народна музика)
 

Последна редакция: чт, 24 яну 2008, 07:24 от ivalex

# 11
  • Мнения: 1 536
не го видях вече обсъждано, но да попитам-като направят www.bgtelevizor.net платена имате ли идея къде другаде може да се гледа?
Айде честито ни.От днес вече е платена,до тук беше Cry

# 12
  • Мнения: 3 674
не го видях вече обсъждано, но да попитам-като направят www.bgtelevizor.net платена имате ли идея къде другаде може да се гледа?
Айде честито ни.От днес вече е платена,до тук беше Cry

Привет момичета...Не се отчайвайте Hug Може да гледате  bg TV..но трябва да си инсталирате programkata  Mozilla и готово! Wink

http://bgtelevizia.com/tv1.php?channel=48

Ще ви иска код и  username  Rolling Eyes

username:  www.bgtelevizia.com

password: 555



Последна редакция: чт, 24 яну 2008, 15:33 от ЧервеноВинце

# 13
  • Мнения: 4 700
Дано да става. На мен на тсzи страница преди много ми насичаШе. Да видим как Ще е сега.

ЧервеноВинце  Hug

# 14
  • Мнения: 353
ЧервеноВинце при мен този сайт не работи.Имаше време,когата си гледах предавания и филми с добро качество-рядко ми забиваше...После смениха браузъра с Мозила,и въпреки че  я инсталирах ,телевизията не тръгва.Сайта се отваря,избирам си канал,кликам на него-и нищооооо...Няма питане за име и парола...Даже се регистрирах във форума и си размених няколко съобщения с админа.За съжаление неговите съвети не помогнаха...
Ако някой има идея-моля да сподели. Praynig
Ние с моят мъж сме големи фенове на двата канала "Кидс"-а скоро и едно малко човече ще е фен...Та ще сме много щастливи пак да си гледаме анимацийките  Laughing
И другите канали естествено  Laughing

corkis -Имам нужда от по-точна информация.
Пуснах вече разузнаване за услугите на Булсатком ,но още малко инфо няма да навреди  Peace
На баща ми ,от  офиса им, са му обяснили,че сателитът трябва да се насочи на югоизток-към Гърция.

ivalex -Цялата работа излиза на около 200 лв-60 за сателита и 120 и нещо за едногодишен абонамент.За мен си заслужава.
Така убивам с един изстрел два заека-Мъжът ми си гледа на ТВ-то и се маха от компа-урааа!
И същият този мъж спира да  #Cussing out  #2gunfire #Cussing out защото е забил нета,докато гледа новините.Да не описвам какво се случва ,ако дават мач  smile3511  newsm61  smile3514
Та,от чист егоизАм реших да му подаря сателит за рожденият му ден 

Общи условия

Активация на акаунт