Какво количество мялко изяждаха децата ви на четири месеца?

  • 516
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Здравейте мамчета! Имам сериозен проблем с моето дете. Не иска да яде от месец и половина е направо кошмар като дойде време за хранене. Храним се само заспали, но сега вече и на това се научи и се събужда. Храни се с изцедена кърма от самото начало. Количествата, които изяжда са различни. От 50-120 гр.  понякога и 150 но те са рядкост. Правихме й изследвания на кръвта и урината нищо й няма. Сега пие Киди за апетит, но и то не помага. Наскоро говорих  с една приятелка ,която ми каза, че е много количеството, което се опитваме да й дадем. Докторката, при която е водим иска да изяжда по 900 гр на ден. За миналия месец е качила 150 гр. Ако се сещате да ме посъветвате нещо моля ви пишете Praynig.Пробвала съм с адаптирано мляко не го иска. Кажете вие по колко мляко давахте на децата си на тази възраст?

# 1
  • София
  • Мнения: 415
И аз имам абсолютно същия проблем с малката- като започва храненето реве и се дъпа, яде само като заспи, но пък тогава се храним по 1 и нещо  #Crazy И количествата са същите като при вас. Колко тежите? На нас педиатърката ни каза да правим АМ по-гъсто , за да може да си изпива дозата  newsm78 Но не съм сигурна, че е много правилно.

# 2
  • Мнения: 75
И аз имам абсолютно същия проблем с малката- като започва храненето реве и се дъпа, яде само като заспи, но пък тогава се храним по 1 и нещо  #Crazy И количествата са същите като при вас. Колко тежите? На нас педиатърката ни каза да правим АМ по-гъсто , за да може да си изпива дозата  newsm78 Но не съм сигурна, че е много правилно.
Тежи 5.310  преди три дни бяхме на консултация. Най-интересно при нас, е че дори и след нощния сън се събужда и започва да играе и не плаче от глад изобщо.

# 3
  • Мнения: 756
моето бебе е почти на 4 месеца и хапва между 150-180мл.но това е индивидуално.те също пищяхме като видим бутилката и се оказа рефлукс и непоносимост към млечни продукти.количеството храна в болницата го изчисляваха като се раздели теглото на броя на храненията-трябваше да пием по 120 , обаче той пиеше 150-180 , затова ти казвам че е индивидуално , но не трябва д а падаш-извива ли си гръбчето назад като го храниш

# 4
  • Мнения: 469
Правилото за изчисляване(според нашата докторка) е 100+месеците.
За вашата възраст-140-150гр.

# 5
  • Мнения: 554
Хапвахме си по 140 мл. на вашата възраст, аз си спазвам 100+месеца.

# 6
  • Мнения: 115
Моят син е на 4 месеца и му давам 170 мл. 5 пъти на ден.

# 7
  • Мнения: 471
Да не те плаша, но и моя син беше точно така. Почти целия ден си минаваше в ядене. Аз го хранех само заспал до към 8 месеца. Изяждаше по 120  грама но не  винаги. Сега е още по- зле защото сехраниме само на филмчета и с играчки в ръцете. Не наддава много,но лекарката казва,че е здрав.Вече започнах да се успокоявам

# 8
  • Мнения: 1 103
Ние сме големи но ядяхме по 140 през 5м-150 6м-160 и така. Hug

# 9
  • Мнения: 9 973
ние по 6 пъти на ден +1 нощно.всички по 150-180мл.
детето се скъсва  от повръщане,а беше качил само 150гр.отидохме на доктор-рефлукс,пием лечебно мляко(фризовом)и резултата за 11 дни:+500гр.+2см. Peace

# 10
  • Мнения: 2 068
Правилото за изчисляване(според нашата докторка) е 100+месеците.
За вашата възраст-140-150гр.

и според нашата 6 пъти на ден

# 11
  • Мнения: 232
На четири месеца ядеше 100-120 и си наддаваше. Сега е на седем и не пие повече от 150 на едно хранене . Не разбирам какво те притеснява .Съвсем нормално си яде бебето, не го насилвай.

Общи условия

Активация на акаунт