Зацапване 3 дни ,след края на менструацията...

  • 9 409
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 877
Четох другите теми,но не открих проблем като моя,и затова пускам тема...
В неделя 13.01. ми свърши цикъла. но снощи - сряда 16.01. видях едно кафяво петънце на бельото ми.А сега ,като се събудих петънцата са няколко - отново кафеникави.Усещам леко напрежение в областта на яйчниците... Да тичам ли на доктор? Има ли мами,които да са се сблъсквали с това? Моля пишете!
п.п. Не правим опити за бебе,даже и секс не сме правили откакто ми е свършил цикъла
Благодаря на всички ,които ще се отзоват с каквато и да било информация!   bouquet

# 1
  • Мнения: 129
Здрасти! Три-четири дни след последният ми цикъл ми се появи кафеникаво зацапване, което продължи почти седмица, след което започна едно кървене като цъкъл близо 3 седмици. Лекарите на които ходих гледаха за кисти и миоми, но не откриха нищо. Пих антибиотик и сега съм на Оргаметрил, спря ми още по време на антибиотика. Така и не разбрах от какво се е получило. По-добре отиди на лекар.

# 2
  • Мнения: 14 133
Върви на доктор. Аз изкарах целия преден цикъл с леко кървене.Гинекологът ме  гледа на ехограф. Не видя нищо притеснително. Според него е хоромонално нарушение. Изписа ми Дуфастон. Сега след менстуацията нямам проблеми. Може и при теб да е такъв проблемът или да имаш раничка. Най-добре е да се прегледаш. Peace
Късмет!!! Моля се всичко да е наред!!! Praynig Пиши какво става!!! Peace

# 3
  • Мнения: 1 877
Много благодаря за отговорите! Записах си час за вторник. Пък да видим....

# 4
  • Мнения: 41
Точно такава тема търсих!
Преди 1 година и три месеца родих и досега не съм имала проблеми с цикъла. Винаги е бил редовен, но миналия месец ми закъсня с 10 дена и направих тест за бременност, който се оказа отрицателен. Няколко дена след като ми свърши имах кафяво зацапване, а днес е розаво  Rolling Eyes. Иначе правим опити за бебенце. Другата седмица мисля да ходя на гинеколог и да видя какво става  Naughty. Дали е възможно да е нещо хормонално, защото още кърмя

# 5
  • Мнения: 2 837
И на мен ми се случва, но аз си го обяснявам с раничка, която имам и все не успявам да отида да изгоря. Така че иди на лекар. И аз кърмя и доскоро нямах цикъл, затова и това манипулиране на раничката така си остана. Иначе май много мами, родили нормално (или опитали се да родят нормално като мен) имат раничка... Cry

# 6
  • Мнения: 41
Според мен не е нормално тези ранички да са толкова разпространени. Казаха ми, че много от гинеколозите горят несъществуващи ранички за да взимат пари. Затова както както много мами от форума казват " потърсете поне две мнения" Naughty

# 7
  • Мнения: 1 877
Аз само да ви уведомя,че зацапването спря (продължи само един ден),но утре съм на преглед и ще пиша какво е станало. А относно търсенето на две мнения и аз съм ЗА..

# 8
  • Мнения: 146
Причините за (леко) кървене след менструацията са няколко, и лечението им с акупунктура и билки е различно, уви, няма директен отговор.

# 9
  • Мнения: 1 207
Ами след като спрях противозачатъчните след дните на цикъла ми се появява същото течение,но то трае поне седмица и няма прекъсване между него и цикъла. Confused
Трябва и аз май да отида на лекар.

# 10
  • Мнения: 1 877
Давам отчет.Доки каза,че нищо ми няма (след преглед с вагинален ехограф) или поне нищо не вижда.Каза също ,че е нормално да се получи в периода на овулация...Цитонамазката ще е готова след 10-ина дни.
tasi,не чакай ами бегай на д-р!!!

Общи условия

Активация на акаунт