Крем или масло?

  • 1 857
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 583
Вие какво бихте избрали ,момичета?Крем-балсам за тяло и лице или масло за тяло и лице?
Това искам да ви попитам-имали разлика между крем и масло?И ако има -в какво се състой?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 889
 Маслото е по-мазно от крема. Ако ти е по-суха кожата, е добър избор. Ако не - по-добре крем.

# 2
  • Мнения: 865
Не съм ползвала такава комбинация -за тяло и лице.Мажа лицето с подходящ за кожа ми крем,а за тяло ползвам хидратиращи лосиони/лятото/или балсам.Маслени или тип олио продукти не са за моята кожа.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 6 178
Вие какво бихте избрали ,момичета?Крем-балсам за тяло и лице или масло за тяло и лице?
Това искам да ви попитам-имали разлика между крем и масло?И ако има -в какво се състой?

За някакъв конкретен продукт ли питаш ? По принцип би трябвало маслото да е по-мазно ,но не съм виждала комбинация за лице и тяло ,а за ръце и тяло по принцип  newsm78

Аз от половин година вече за лице ползвам почти ежедневно масло на Икаров от Макдамия и сусамово ,а крем по-рядко и съм супер доволна от ефекта,особено сега зимата . От макдамия не е мазно и много бързо попива.Могат и да се добавят към лосиони и кремове за тяло също.

# 4
  • Мнения: 757
крем за лице,масло за тялото

# 5
  • Мнения: 2 039
Никога нищо, което става и за лице, и за тяло  Peace

# 6
  • Мнения: 2 270
крем за лице,масло за тялото

 Peace

# 7
  • Мнения: 2 631
Много зависи и какви са съставките на маслото. Има масла, които попиват идеално в кожата, има и такива, които я омазняват. Зависи и от товята кожа.
Виж активните съставки на продукта и пиши пак  Peace
Но все пак както е казала Dani$, крем за лицето и крем/масло за тялото!  Peace

# 8
  • Мнения: 1 243
Препоръчайте някое хубаво масло или олио за тяло, ако може от тези, които са с пулверизатор и се пръскат по кожата... Praynig
Ползвах едно бебешко с алое на Джонсън - не беше лошо. От Скин Со Софт на Ейвън не съм доволна...Дали сухият спрей с маслината ще е по-добър? newsm78 Още по-добре ако е на др марка...

# 9
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
След баня е много приятно да се наплескаш от глава до пети с някакво масло ... аз ползвам зехтин, сусамово, кокосово от жожоба ..и да се излегнеш на тишина, целия излъчващ топлина и ароматни масла (ммм, обожавам сусам ), за да попият , защото им трябва повече време ... остатъка избърсвам с хавлия...през целия ден кожата ми е мека и свежа после

# 10
  • Мнения: 428
Маслото винаги ми е било прекалено тежко, независимо от марката

# 11
  • София
  • Мнения: 1 176
Крема попива по-бързо.
Предпочитам го.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 6 178
Аз не посмях въобще да спомена зехтина   Wink,но и аз го ползвам като secretgarden. Много по-добре от всякакви там лосиони и кремове  като ефект.

Bellucci, спрея с маслини не е лош .И аз имам един от серията SSS ,но въобще не може да се сравнява с него и си седи.По принцип всичко,което съм ползвала  от маслиновата серия ми е харесало.

# 13
  • Мнения: 2 039
Аз не посмях въобще да спомена зехтина   Wink,но и аз го ползвам като secretgarden. Много по-добре от всякакви там лосиони и кремове  като ефект.

Bellucci, спрея с маслини не е лош .И аз имам един от серията SSS ,но въобще не може да се сравнява с него и си седи.По принцип всичко,което съм ползвала  от маслиновата серия ми е харесало.

Наистина кожата става много хубава от зехтина, ама не мога да понеса миризмата ку по мен, направо ме побърква от гадост  Sick

# 14
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Аз също обожавам да ползвам след баня студено пресован зехтин. Плескам го навсякъде, по тялото и лицето. Има невероятен омекотяващ ефект и не омазнява кожата. Понякога си го забърквам като скраб за тяло със кафява захар и мед и го ползвам под душа, след това подсушавам и съм готова. Няма нужда от никакви кремове след това Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт