Въпрос към самотните майки - бихте ли се обвързали отново с мъж?

  • 5 010
  • 80
  •   1
Отговори
Въпрос към самотните майки - бихте ли се обвързали отново с мъж? Бихте ли искали да имате деца от него?

# 1
аз съм разведена от 9год имам син.Обвързана съм сериозно от 8год и не е толкова страшно

# 2
  • Мнения: 49

   СМ това предложение ли е? Flutter
    Дай повече инфо и ще видим нали знаеш според зависи.

# 3
  • Мнения: 6 315
Да, бих се обвързала и бих имала деца. Друг е въпросът дали бих се омъжила, дали бих си сменила името и пр.

# 4
  • Мнения: 2 336
Бих се обвързала (каквото и да означава това) с мъж, който ме убеди, че е човек. За деца на този етап - не. Стигат ми двете. Пък и още са ми в съзнанието 7-те часа контракции през 1 мин.

# 5
  • София
  • Мнения: 17 142
Хехехехе, що за въпрос е това  Laughing. Естествено, че да, като сме самотни майки не сме спрели да сме жени и обикновени хора.  LaughingАз не знам човек на света, който да иска да е сам.
За децата вече е индивидуално, аз например категорично искам още едно дете.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 493
СМ ти мъж ли си или жена??? Каква е целта на този въпрос - да те убедим да имаш още едно дете или да разбереш защо приятелакта ти не иска повече деца ли????

# 7
  • София
  • Мнения: 17 142
Или проучване за Нощен труд – „90% от самотните майки в България биха се обвързали отново, но само 10% от тях биха имали още деца”  Joy Joy Joy

# 8
  • Мнения: 623
Или проучване за Нощен труд – „90% от самотните майки в България биха се обвързали отново, но само 10% от тях биха имали още деца”  Joy Joy Joy

За да е  по-пълно заглавието, трябва да се добави едно "май":

"90% от самотните майки в България биха се обвързали отново, но само 10% от тях биха имали още деца, май"

# 9
  • София
  • Мнения: 17 142
Или проучване за Нощен труд – „90% от самотните майки в България биха се обвързали отново, но само 10% от тях биха имали още деца”  Joy Joy Joy

За да е  по-пълно заглавието, трябва да се добави едно "май":

"90% от самотните майки в България биха се обвързали отново, но само 10% от тях биха имали още деца, май"


Прав си Joy hahaha

# 10
  • Мнения: 1 809
Въпрос към самотните майки - бихте ли се обвързали отново с мъж? Бихте ли искали да имате деца от него?
Ако ще се обвързвам,със сигурност отново ще е с мъж WinkДете бих искала от него,само ако е мъж с главно М,т.е ако преценя че това е човека! Peace

# 11
  • Мнения: 2 274
или юни  Joy

# 12
  • София
  • Мнения: 4 493

Ако ще се обвързвам,със сигурност отново ще е с мъж Wink
А защо са тези ограничения  newsm78

# 13
  • Мнения: 623

Ако ще се обвързвам,със сигурност отново ще е с мъж Wink
А защо са тези ограничения  newsm78

Сигурно, защото жените по трудно правят деца... Joy

# 14
  • Мнения: 2 274

Ако ще се обвързвам,със сигурност отново ще е с мъж Wink
А защо са тези ограничения  newsm78
И аз това си помислих, не е задължително..или може би именно в това е акцентът на въпроса.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт