лекарство за хемороиди

  • 68 754
  • 16
  •   1
Отговори
Здравейте имам един проблем,моят съпруг има хемороиди от10г.но сега нещата взеха да се влошават.Почнаха да кървят и да го болят.Моля някой ако може да ми помогне и да ми препоръча нещо спешно

# 1
  • Мнения: 472
Ами щом кървят и го болят толкова много , би трябвало да отидете на лекар да не стане някоя беля !

Препоръчвам промивки с тетра и лайка !
А за кремче , когато бях бременна аз използвах "Ултрапрокт" има го и на свещички , пак подчертавам че  при всеки е строго индивидуално !

Консултацията с лекар е най-доброто нещо !

# 2
  • Мнения: 188
Задължително да се консултира с лекар, защото има доста опасни случаи, без да те плаша.
След раждането и аз много страдах от това, ужасно е ,даже съм плакала от болки, мислех че никога няма да мине. Моята докторка ми изписа DETRALEX - сутрин и вечер по едно и така 3 месеца. Е, наистина подейства, страшни са.

# 3
  • Мнения: 3 562
Задължително на лекар.
Аз също имах хемороиди след раждането, мога да ти препоръчам едим мехлем Antiflegmin-L (това е лакарство за мастит при кравите) Laughing  но аз се оправих много бързо с него.
Успех

# 4
  • София
  • Мнения: 2 181
Цитат на: Roshalche
Задължително на лекар.
Аз също имах хемороиди след раждането, мога да ти препоръчам едим мехлем Antiflegmin-L (това е лакарство за мастит при кравите) Laughing  но аз се оправих много бързо с него.
Успех

и аз с това се оправих,а и мноооого хора покрай мен.препоръчвам го горещо.

# 5
  • Мнения: 7 837
Аз ползвах крем Прокто-Гливенол, но след консултация с лекар.

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Mastu S - без консулт с лекар  Blush . Обаче облекчението е много за кратко:(

# 7
  • Мнения: 189
И преди съм хвалила  едно изцяло билково Pilex, може и без лекар няма странични ефекти и противопоказания и помага наистина.

# 8
  • Мнения: 532
След като родих - бях ужасно зле , не че бях зле ами не сядах и не лягах сигурно 20 дни , а това си е много трудно - пих детралекс ( страхотно помагат ) Прокто гливенол и свещички и кремче.В комбинация всичко.От кое точно се оправих не знам , но минаха 6 месеца няма и помен.А аз имах доста преди да родя и си беше мъчително.Най - добре се посъветвайте и с лекар.На баща ми 2 - 3 пъти се наложи хирургична намеса.Всеки организъм различно.Успех в лечението.

# 9
  • София
  • Мнения: 39 739
аз също ползвах Прокто-Гливенол. След раждането бях ужасно зле, направо си ревях и мъж ми изтича до аптеката (май ми го бяха препоръчали това). Сега си имам само един, възпалява се много рядко. Последния път пих билкови таблетки на Тошков.

# 10
  • Мнения: 7 821
Цитат на: Casey
Аз ползвах крем Прокто-Гливенол, но след консултация с лекар.


И аз така. Прати го на лекар!

# 11
  • Мнения: 105
az pih endotelon, ne znam dali taka se pi6e, no mi pomogna, izpitvah neudobstvo da hodj na lekra, ama njma6e kak, pie endotelona, vatre ima shema, ne pomnj 3*den li be6e pi6e si vatre i e hubavo ako imate bide malko da pravi promovki sas studena voda, tolkova vreme kolkoto moje, efekta ot vodata be6e nalice slad 3 dni, no bez hap4eta ni6to ne stava, veni4kite mi se pribraha njkade sled 1 mesec-neka si vzeme 2 kutii endotelon, 4e 1 ne e dostata4na, uspeh

# 12
  • гр. СОФИЯ (1000)
  • Мнения: 73
Задължително на лекар.
Аз също имах хемороиди след раждането, мога да ти препоръчам едим мехлем Antiflegmin-L (това е лакарство за мастит при кравите) Laughing  но аз се оправих много бързо с него.
Успех
А дали може да се поолзва при кърмене?
Вече малката е на 2м.и 2 дни...

П.П. Къде в Люлин(VIII ) има ветеринарна аптека?

# 13
Има ли нещо верно в това ,че аналния секс помага за прибиране на външните хемороиди.При моето състояние не мога да си го представя да го направя,но една приателка твърди че и помогнало!

# 14
  • Мнения: 1 942
Има ли нещо верно в това ,че аналния секс помага за прибиране на външните хемороиди.При моето състояние не мога да си го представя да го направя,но една приателка твърди че и помогнало!

Хе хе хе това твърдение ще ме разсмива дълго време  hahaha Joy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт