Въжможно ли е?

  • 833
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Здравейте!Искам да разбера мнението ви от тези от вас които са се сблъсквали с подобен проблем.Цикълът трябваше да ми дойде на 10.01.2008 г. но имах само зацапване от една-две капки.Пия дуфастон всеки месец след доказана овулация от лекар от 15 до 25 ден.След последната таблетка по принцип 2-3 дни след това ми идва.Но днес сме 16.01. и още ми го няма.Правя непрекъснато тестове но все са отрицателни.Възможно ли е при такова закъснение ако има бременност тестовете да са отрицателни а да има бременност?С мъжът ми правим опити за бебче от близо 5 години.Нямам никакви признаци на бременност от тези които описват момичетата от форумите.Даже нямам ПМС както обикновенно всеки месец.Нито ми се повръща,нито гърдите ме болят,нищо.Надявам се че се е получило този път,защото вече нямам желание за нищо.Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 395
Здравей srodni И аз пих миналите 2 месеца  Дуфастон по същата схема. Първия месец ми дойде след 5 дни, а на втория 7 дни след спирането.
Възможно е тестовете да са отрицателни и при по-дълго закъснение. Поради по ниски стойности на ЧХГ, те са при всяка жена различни.
Също так и при по-късна овулация, но ти каза, че твоята е доказана.
И при мен миналия месец лелището закъсня е само 3 дни и 7 дена от  Дуфастона. Естествено се скъсах от тестове(все -), а и си бях внушила всички симптоми.Разочарованието дойде на връх Нова Година и тогава си казах, че ще стане само трябва да съм спокойна.
Не губи надежда, защото когато желаеш нещо толкова силно, то рано или късно става реалност Simple Smile
Пробвай пак след 2 дена с тест или отиди на лекар.
Ще се моля за теб да не ти дойде.
Пожелавам ти да видиш  EFP
 Hug Hug Hug

# 2
  • Мнения: 69
успех момичета! newsm10
на мен пък ми се появи втора бледа черта обаче за съжаление не се получи това дето искам много силно  newsm32
все някога ще се получи аз вярвам много силно!

# 3
  • Мнения: 2 270
Кръвен тест! Peace

# 4
  • Мнения: 9 077
По принцип, след спиране да Дуфастон менструацията настъпва максимум до 6 дни. При теб мисля, че са минали.
Най-добре скокни до някоя лаборатория и си пусни кръвен тест, както вече Прити ти е казала. Той ще покаже със сигурност.
Много е вероятно да е положителен - стискам ти палци и пиши какво е станало!

Общи условия

Активация на акаунт