Мами от Добрич при кого родихте?

  • 2 115
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
      Интересува ме по-точно за нормалното раждане с уговорка-при кого,колко платихте и най-вече дали сте доволни.Искам също да знам дали са се променили условията в болницата от преди 5 год./ има ли вече постоянно топла вода и колко струва престоя във ВИП стая/
 Първото ми раждане беше нормално и без уговорки ,но сега съм в 8мес. и малко се страхувам от предстоящото второ раждане.Обмислям варианта и за уговорка.
 Предварително благодаря на всички,които ще си направят труда да ми отговорят.

# 1
  • Мнения: 98
Бремеността ми я следи д-р Стойчев, раждах при него с уговорка. Много съм доволна, той е привърженик на нормалното раждане, даже и болкоуспокояващите са в краен случай - така е по-добре и за теб и за бебето. ВИП стаята е 60лв. за 3 дни, като включва топла вода, хладилник, ТВ и роднините ти могат да те посещават, а не да излизаш с бебето отвън.

# 2
  • Мнения: 2 131
Аз родих при д-р Михайлова, която ми следи и бременността. Много съм доволна!

# 3
  • Мнения: 377
Момичета заповядайте , ако искате в нашата темичка на Добрич!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=253954.260

# 4
  • Мнения: 1 095
Аз не съм родила още, но смятам да отида в София.
НЕ ми се впуска в подробности относно мнението ми към добричките лекари практикуващи в болницата.

# 5
  • Мнения: 110
Бременността ми я следи д-рСтоилов.А родих при който с епадна на смяна,в случа д-р Хаджиларски.доволна съм до известна степен.

# 6
  • Мнения: 1 367
Аз раждах при д-р Йорданов и съм много доволна от отношението му към мен.Също и от целия персонал на Родилно,с мноооого малки изключения всички бяха внимателни,обясняваха ми каквото исках да знам и така.От тях научих повече за гледането на бебе,отколкото от персонала на Новородени,които уж трябваше да обясняват.

# 7
  • Мнения: 16
Аз родих при д-р Радилов, секцио, с уговорка, всичко се заплаща на касата, /за избор на екип,за vip стая/,за цените не съм сигурна,не искам да те подведа,аз бях във vip стая, там имаше денонощно топла вода,vip- стаята е 60 лв-това съм сигурна.За нормално раждане не бих се спряла на него,може би на д-р Дянкова, по спокойно и леко раждане.

# 8
  • Мнения: 4 418
Преди почти 11 г при Михайлова,от нея съм много доволна.Болницата обаче беше голяма мизерия,повечето сестри и акушерки много груби и неприятни.Втория път в частна болница този път от всичко бях доволна  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт