Къде да учи моето дете в 1 клас -Дружба, Младост, Плиска

  • 2 656
  • 16
  •   1
Отговори
Майки на по-големи деца, моя помогнете ми да реша къде да учи моето дете в София, кажете ми нещо конкретно за училищата мнения, които сте чули или ваши собствени.Предварително благодаря!

Последна редакция: чт, 17 яну 2008, 09:34 от Ellypr

# 1
  • Мнения: 3 886
Моето мнение е  да видиш първо училищата по район и  ако имаш възможност да поговоришш с учителите   който ще поемат 1 клас или там които ти трябва.Учителя е най важното а не училището.Вмоя район имаме много  аз съм се спряла на 2 PeaceУспех

# 2
Наистина тръабваше да спомена района, Дружба, Младост и евентуално около Плиска, искам да знам мнения на майки с деца, малки ученици в тези райони, а а нъакой ми спомене и конкретни имена ще съм много доволна.

# 3
Наистина тръабваше да спомена района, Дружба, Младост и евентуално около Плиска,

В никакъв случай не си помисляйте за 68 СОУ в Дружба 2. Пълно безхаберие от страна на ръководството, липса на дисциплина, никакъв контрол над учениците. Цинични думи и жестове, пушене от входа на сградата и по целия училищен двор са обичайни неща. За нивото на обучение няма нужда да споменавам...

# 4
А нещо за 150-то в Дружба2? Както и някой дали има информация за някоя учителка, която поема 1 клас 2008/2009?

# 5
  • Мнения: 7 947
Препоръчвам ти 138мо на Плиска, там съм учила и аз, и брат ми, сега племенника ми и всички са много доволни!

# 6
Препоръчвам ти 138мо на Плиска, там съм учила и аз, и брат ми, сега племенника ми и всички са много доволни!
[/quote


Много ти благодаря! Ще го проуча

# 7
В този ред на мисли освен 138мо, бих ти препоръчала 119то близо е до кино Изток.Там мисля да запиша баткото.Чух много добри отзиви за него. Успех с търсенето!

# 8
  • Мнения: 143
За съжаление аз за 119-то не съм чула нищо добро,освен че доста родители около нас си преместиха децата от там.Въпреки че аз съм учила там.Виж за 138-мо само хубави неща съм чувала,но сега се търси добър начален учител за там newsm78

# 9
  • Мнения: 7 947
За съжаление аз за 119-то не съм чула нищо добро,освен че доста родители около нас си преместиха децата от там.Въпреки че аз съм учила там.Виж за 138-мо само хубави неща съм чувала,но сега се търси добър начален учител за там newsm78
Peace

# 10
  • Мнения: 1 142
Препоръчвам,Ви госпожа Крачунова в 163у-ще.Моя син сега е при нея последна година/4кл./Много добър преподавател е освен по учебния материал им дава и допълнителни домашни и като цяло успя да ги стимулира още от първи клас децата да учат и да им доставя удоволствие учебния материал.

# 11
  • Мнения: 29
Колкото е по-близо до дома, толкова по-добре
Но най-добре е първо да се ориентираш за добра начална учителка. Колкото и добро да е училището, ако учителката не струва, другите предимства просто не си заслужават

# 12
  • Мнения: 6 029
Дъщеря ми учи в 138мо, доволна съм за сега.

# 13
  • София
  • Мнения: 492
Мойта дъщеря учи в 150 СОУ в Дружба 2 - първи клас , при госпожа Димитрова. Аз лично съм много доволна от нея!  Peace
Като цяло училището е добро, никога не съм видяла пушещи ученици , има що годе нормален ред и дисциплина по коридорите, спокойно училище е ...абе едно обикновенно даскало....дъщеря ми там изкара и предучилищна група(та имам по големи наблюдения)....аз лично я записах там първо заради госпожата и второ защото се намира на 2 крачки от къщи... Mr. Green
За догодина са две госпожи - Шаркова и Попова. Чувала съм добри неща за Попова.

# 14
  • София
  • Мнения: 344
Препоръчвам ти 138мо на Плиска, там съм учила и аз, и брат ми, сега племенника ми и всички са много доволни!
И аз съм за 138 ! Две деца ми изучиха и съм им много благодарна !

Общи условия

Активация на акаунт