Мнения за "Весела" Пловдив

  • 2 873
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 702
Здравейте момичета!Бременна съм с второ детенце в 3м,ходя при д-рБабаков и засега съм много доволна!Живот и здраве като дойде време за раждане искам да си го ангажирам,а той работи в Весела.Моля майчетат които са раждали там да кажат дали са доволни!Само да добавя,чепървото си дете го родих във ВМИ и не съм доволна!

# 1
  • Мнения: 5
аз пък не сам доволна Весела.Много сам доволна от целия персонал на ВМИ,но това е мое мнение разбира се.Само да вметна че нямах връзки в ВМИ.а и друго също не съм доволна и от окръжна болница големи кожодери са там.

# 2
  • Мнения: 37
Аз също съм се ориентирала към ВМИ имам уговорка с лекар от там,но да видим newsm78

# 3
  • Мнения: 702
Момичето оказа се,че Бабаков води раждания във 2градска,така,че нямя да ми се налага да ходя във Весела

# 4
  • Мнения: 5
Здравейте мамчета искам само да ви кажа че раждах в ВМИ,много тежко раждане от 17ч вечерта до 9ч сутринта с форцепс защото детето беше голямо 4,500кг.нямах познати там смениха се три екипа как един не ми повиши тон.много сам доволна и от санитарките.
.А за окръжна нямам думи имах проблем с бременноста и трябваше да ме приемат там само щом влязох се почувствах ж затвор чаках др.велев за преглед и една сестра като се развика,просто там се  държат с пациентите кото  с кучета,а да не говоря какви  изисквания имат/пелени за повиване,мляко,шишета,един вагон неща/.

# 5
  • Мнения: 702
Иванка аз също като теб родих в ВМИ с форцепс заради едро бебе!И повече кракът ми няма да стъпи там!Знаеш ли,че форцепса може да доведе до усложнения при бебето и никъде вече не го практикуват само май в горепосочената болница!

# 6
  • Мнения: 5
да галка знам че могат да се получат усложнения от форцепс,но така стана че малкия губеше тоновете.Благодаря на господ и докторите че всичко сварши добре,защото можеше да е много зле ако бях останала в окръжна там искаха в 7м да ме режат секцио и 700лв на ръка.е това аз не го разбирам за пари да ми уморят детето,чакала сам го толкова години.

# 7
  • Мнения: 274
Доста  сте разводнили темата, но  все  пак   ако  някой  се  интересува...Не   ми се   струва  добра  идеята да   се   ражда   във ВЕСЕЛА. Два  пъти   съм   раждала   там. Първият   път   беше  добре,  но   когато   целият    екип  на СЕЛЕНА   беше   там.  А    сега е    останал  един   доктор  Дренски.  Другите   лекари    за   щастие  не   ги   познавам. Но   си  позволяват  да  се  държат  нервно  и   да   крещят.  Персоналът    демонстрира лошо    възпитание. Сестрите   и   акушерките   си   позволяват   да    държат   тон  и да  заплашват   родилките с  глупости... но   ако им   се   развикаш    те   оставят   на мира. Повиват децата  с  пелени,  макар   че  имат  и  дрехи. Позволяват си  даже   да   ги   стягат...и   не   само   това,  но и  са   убедени,  че   подобно    отношение  е   правилно и   необходимо. Обезболяването е   на   крайно   лошо  ниво-  пример  минава   визитация, обясняваш  че  те  боли  и   искаш  нещо,   което    наистина  действа,   обаче   ти   се   хилят  на   високите  изисквания  и  ти   обясняват,  че в  рамките   на   техните    възможности    ще   бъдеш   обезболена   напълно,  в  резултат   след   около  три  часа   идва  сестрата   и  ти   бие   най-обикновен    аналгин , без    полза...И   всичко   това   се   случва   в   така   наречения  ВИП  сектор... Между  другото   единствената   причина   да   родя   там е  Д-р  Дренски. Прави   ми   впечатление   и   фактът,   че   всички    щерки   на  доктори    от   Пловдив,   раждат   при   него. Факт е  че   след   първото   секцио  не   съм  имала  абсолютно   никакви    оплаквания,   надявам    се и   след  второто  да е   така....

# 8
За мен раждането все още е далече,но мисля да раждам във Весела по простата причина,че бременността ми я следи д-р Дренски.Много съм доволна от този човек.Само не знам прави ли фетална морфология?Ако някой знае нека пише.

# 9
  • Мнения: 274
За мен раждането все още е далече,но мисля да раждам във Весела по простата причина,че бременността ми я следи д-р Дренски.Много съм доволна от този човек.Само не знам прави ли фетална морфология?Ако някой знае нека пише.

Ами попитай него. Ако  нямаш   координати,   ще  ти  дам    телефон.

Общи условия

Активация на акаунт