От къде да си намеря такова легло???

  • 12 295
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 79
Здравейте на всички Simple Smile
Много силно ме интересува от къде мога да си намеря легло, обаче от тези надуваемите, които рекламират по различните телевизии. Ще ми се да не е от Вс Телешоп, Топшоп и т.н., защото като цяло нямам много добро мнение за тези продукти. Ако някой е ползвал или е виждал някъде по магазините, моля ви дайте съвет. Заслужава ли си и къде мога да го намеря това надуваемо  легло??? Мерси предварително Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 274
Да, ние си купихме от "Метро". Принципно за спешни случаи върши работа, но си е просто един надуваем дюшек като за плажа. И трябва да се пази от остри предмети. Нашия го пробих с една обица..... ooooh! Иначе не беше скъпо - около 50 лева без помпата.

# 2
  • Мнения: 1 111
Зависи колко ще го ползваш.Ако е за гости веднъж в месеца става,но за постоянно ползване,не.Не съм купувала,но бях взела от познати за проба,е не става да се спи на него.Особено ако спят 2 души и единият е по слабичък.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 074
Ние пък сме много доволни. Ползваме го когато имаме гости. Много е удобно.

# 4
  • Мнения: 8 999
С мъжа ми пробвахме да спим на такова на морето. Доста е неудобно, защото той е 120 кг., а аз съм 50 кг. При всяко негово движение или завъртане, аз отскачах нагоре, или пък се смъквах рязко надолу. Когато съм спала сама на това легло, нямаше проблем, дори беше доста удобно. Но си мисля, че дори да няма такава разлика в килограмите на ползващите го, пак ще се чувства и най-малкото помръдване.

# 5
  • София
  • Мнения: 752
Ние си взехме от Метро на Intex 50см високо, около 180 на 200, с вградена помпа, и вярно че го ползваме само за гости, но всички които са спали на него казват че е много удобно но не знам става ли за всекидневна употреба...не съм го пробвала лично

# 6
  • Мнения: 79
Много ви благодаря на всички за отговорите:)
Май повече се разубедих отколкото се навих да си купя такова легло  newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 3 679
Ние купихме за подарък на брата на мъжа ми от Кауфланд.
Спали сме веднъж на такова като бяхме на гости в едните ни кумци - на мен лично ми беше удобно.  Peace

# 8
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Изобщо не е удобно за спане, за 1-2 пъти да преспи човек е добре, но за повече....  Sick
Става обаче за батут - децата с кеф скачат по него!  Peace

# 9
  • Мнения: 181
Intex 180 на 200 само, че от Billa. Струваше към 109 лв. С вградена помпа. Никакви проблеми - доста народ спа вече на него. И аз съм пробвала - харесва ми  Grinning Не е за всеки ден, но пък го сгъваш и хайде в килера.

# 10
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
имаме такова легло.Точно от Метро го взехме,но го взехме само за гости,понеже в хола не ми се разтегля дивана.Според мен е само за екстрени ситуации.Не става за ежедневна употреба ,поне моето де,но мисля,че всички са еднакви.Не се подлъгвай да си купуваш и да го ползваш за спалня.За гости, за ден -два става,ама иначе-категорично не.
По добре е да си вземеш матрак обикновен и да си го проснеш на земята ,отколкото това надуваемо чудо.....решението обаче е твое.Успех   bouquet

# 11
  • Мнения: 425
 Аз поръчах за в наште от тук http://best.bg/list.asp?cat_id=912, че като идем на гости  и се съберем повече хора да не се чудим къде да спим. Имаме като третия и като последния матрак на първата страница. Страхотни са. И на двата съм спала - много е удобно. Лятото ги мъкнахме и на една вила - даже почти стана бой кой да спи на надуваемото легло. А племенникът ми като ги надуем не може да го помръднеш от там.
А за всекидневна употреба и аз мисля, че няма да е много удобно. Въпреки, че една приятелка лятото ми беше на гости и спа една седмица на единичното легло и не искаше да се разделя с него.

# 12
  • Мнения: 533
Аз имам такава надуваема спална подарък от приятелката ми. Донесе го от Испания , пуснали са ги на промоция около 60 евро. Покритието е като велур и чаршафите не се пързалят. Голямо е и много удобно.

# 13
  • Мнения: 79
Благодяр на всички вас момичета за отговорите Simple Smile
 Hug Hug Hug
Много ви благодаря Simple Smile

# 14
Надуваемите легла имат редица недостатъци и предимства. Имам надуваемо легло за двама купено от Кауфланд-Варна.194 см/140 см/ на 23 см. Купих го за 25 лв като е на промоция. Старата му цена в Кауфланд е 40 лв, а в Практикер/Варна 35 лв. Помпа си купих отделно, Ръчна двойнодействаща/помпи при натискане надолу, като стандартната, но и като изтегляш нагоре помпата пак вкарва въздух.Такава струва 20 лв в Практикер-Варна и точно това е помпата за надуваеми легла. По хубавите са вече електрически, а по евтините не са за препоръчване. Помпата е важна тъй като надуваемите изделия изпускатпо малко въздух/без да са спукани и поомекват-примерно на 8 часа има нужда да се вкара малко въздух. Обикновено са предназначени за гости или къмпинг оборудване. Миришат на гума. Лесно могат да се спукат. Иначе са леки, предлагат мобилност, не задържат прах/ като старият ми диван от който се отървах. Действително има ефекта ако седне някой примерно в другия край втори човек да подскочи, но комфорта е по голям отколкото изтърбушен стар диван. Аз го използвам по време на ремонт-тъй като трябва да се оправят стените,пода тавана и не върви директно да се купи спалня, тъй като после трябва да я местиш при боядисване слагане на ламинат и така нататък. Надуваемите легла определено не са за плуване. За тази цел си вземете дюшек задължително с дръжки отстрани/пластмасови закрепени здраво, фабрично за латекса.Дюшека за плуване трябва да има поне две камери за надуване. Дръжките му помагат при вълнение или падане, тъй като дюшека е по лек хлъзгав без дръжки може да не може да се качите или да ви го издуха вятъра. Извод-Надуваемите легла са временно решение, не купувайте скъпи-примерно на 130 лв-имаше такива в Кауфланда или пък Air lounge ot Teleshop-Е това пък имитира кожен диван. Интересен, но не бих си взел.

Общи условия

Активация на акаунт