Детската кухня на мама Люси

  • 22 948
  • 139
  •   1
Отговори
  • Мнения: 375
най накрая свестан храна, която се изяжда. Бяхме на ози но  хвърляхме всичко. Пожелавам успех и разрастване на тази кухня!

Последна редакция: чт, 04 ное 2010, 14:41 от Vivi

# 1
  • Мнения: 75
Здравей Beti, а някакви подробности за тази кухня? Ние скоро ще трябва да започваме и сега се ровя и интересувам. Мисълта ми беше, дали разнасят по домовете и какви са цените защото търсих в интернет, но нямат сайт. Разбрах само къде се намират.
предварително ти благодаря. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 15 379
Кухнята има сайт - ето го и него:
http://www.mamalusi.hit.bg/index.html

# 3
  • Мнения: 1 596
Здравей,
би ли ми казала тези порции ситно ли са смляни?
Или са едри.
А бурканчета даваш ли,какъв грамаж трябва да са?
как ги разпознават кое бурканче на кое дете е?

Мерси Heart Eyes

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
Ей, за пореден път ме хваща яд, че не доставят до Младост. Дано се разрастнат бързо!

# 6
  • Мнения: 375
Определено я предпочита пред ОЗи.

# 7
  • Мнения: 814
А може ли да ми кажете има ли разнообразие в месното меню, т.е. редуват ли се риба, пуешко, пилешко, свинско, агнешко и т.н., защото аз още не съм се отказала да я пробваме  newsm78 Едно от нещата, обаче, които ми допада в Хер Бебе е, че във всеки ден от седмицата има различен вид месо (тази седмица например се редуват - пуешко, свинско, риба, пиле, телешко)?
 

# 8
  • София
  • Мнения: 6 011
А може ли да ми кажете има ли разнообразие в месното меню, т.е. редуват ли се риба, пуешко, пилешко, свинско, агнешко и т.н., защото аз още не съм се отказала да я пробваме  newsm78 Едно от нещата, обаче, които ми допада в Хер Бебе е, че във всеки ден от седмицата има различен вид месо (тази седмица например се редуват - пуешко, свинско, риба, пиле, телешко)?
 
http://www.mamalusi.hit.bg/services.html
Така като разглеждам менюто имат добро разнообразие на месата.

# 9
  • Мнения: 630
това направо ме втрещи: 2.Пюре с пушени кремвирши     - аз не бих се доверила на подобна кухня.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 011
това направо ме втрещи: 2.Пюре с пушени кремвирши     - аз не бих се доверила на подобна кухня.
Недей да се втрещяваш толкова лесно. Преди бяхме на Джуниър меню и там какви ужасии готвят и какви нехранителни находки имах в храната - това е за втрещяване. Засега от тази кухня на Люси отзивите са само добри, пише си, че е за над годинка, а повечето здрави дечица на тази възраст могат да ядат всичко.

# 11
  • Мнения: 38
Да си призная честно първия път, когато го видях това пюре с кренвиршите, също бях доста скептична. Смятах дори да не го давам на детето. Тогава то беше доста по-малко и аз значително повече се съобразявах какво яде. Реших да му дам съвсем малко само да видя дали изобщо ще го приеме... а той не само го прие, но и много го хареса. С времето аз самата започнах да му давам кренвирши, като разбира се се стремя да са на някоя от доказаните като по-качествени марки. Вярвам, че Люси също се съобразява с това.

# 12
  • Мнения: 814
 
Да си призная честно първия път, когато го видях това пюре с кренвиршите, също бях доста скептична. Смятах дори да не го давам на детето. Тогава то беше доста по-малко и аз значително повече се съобразявах какво яде. Реших да му дам съвсем малко само да видя дали изобщо ще го приеме... а той не само го прие, но и много го хареса. С времето аз самата започнах да му давам кренвирши, като разбира се се стремя да са на някоя от доказаните като по-качествени марки. Вярвам, че Люси също се съобразява с това.

Честно казано - съмнявам се в това да има "качествени кренвирши"  newsm78.
А имате ли представа защо няма месечни и седмични такси, а цената е само на ден? В крайна сметка според мен трябва да има някакви отстъпки. По този начин ако е с доставка на 3 порции за 1 месец цената излиза 79.20 лв. (3.60 лв. x 22 дни)...

# 13
  • Мнения: 1 322
Днес от Ози ми доставиха вкиснала манджа. Просто нямам думи.

# 14
  • София
  • Мнения: 978
Днес от Ози ми доставиха вкиснала манджа. Просто нямам думи.
И на мен. на всичкото отгоре имат нахалството да ми кажат, че не я съхранявам както трябва. При това 15мин. след доставката.

Общи условия

Активация на акаунт