Ужасно болезнено схващане на врата при дете на 7 години!!!

  • 8 825
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Нямам време да чета има ли нещо по въпроса...Ако знаете само колко съм шашната и уплашена. Ани отиваше сутринта на училище и изведнъж изпищя - каза че и се схваща вратлето. За няколко минути главичката и се наклони към едното рамо и не можеше да мръдне, само пищеше от болка. Обадих се на личната и тя ми каза да вземем Фастум гел и Нурофен 200 - било безобидно схващане. Не можем да отидем и при друг специалист защото детето не може да мръдне. Ще чакаме да видим ще помогне ли мазането и Нурофена....
Помогнете!!!! Кажете случвало ли се е при вашето детенце?

# 1
  • Мнения: 2 082
да, би трябвало това лечение да помогне-нурофена е противовъзпалително и болкоуспокояващо и ще я отпусне вратлето.мажи няколко пъти на ден

# 2
  • Мнения: 5 525
Моят син беше на 5годинки, когато след едно най - обикновено кихане се схвана точно както описваш. Ужасно го болеше, не можеше да помръдне . Нашата лична лекарка веднаги ни изпрати на нагревки които му правиха цели 10 дена.

# 3
  • Мнения: 103
Въобще дори не ми предложи нагревки. Просто ме консултира по телефона. За сега малко я поотпусна. Никога не съм мислила, че това може да се случи на малко дете. Надявам се да мине. Къпя я с по - гореща вода. Утре ще видим. На тръни съм...

# 4
  • Мнения: 932
Аз като дете се схващах два пъти така-ужасно е,но минава и не е страшно!

# 5
  • Мнения: 103
Уф, вървим към оправяне. Камък ми падна от сърцето. След консултация с личната реших, че не са удачни в момента нагревките, тъй като затоплена ще излиза навън. Благодаря на тези, които споделиха мнения  bouquet

# 6
  • Мнения: 932
Много се радвам!Горкото човече-дано вече не й се случва никога!

# 7
  • Мнения: 5 525
И аз се радвам че детенце е добре. Ние правихме нагревките през май, беше топло.

# 8
  • Мнения: 103
Благодаря на всички ви от сърце!    Kissing Heart

# 9
Аз мога да те посъветвам да отидете на рентген(ехограф).Аз имам същия проблем от 6 годишна,при снимката се оказа,че имам израстък на трети прешлен.Болката беше невероятно силна особено след дълго четене наведена.С времето се научих кога да си почивам за да не се стига до толкова силна болка. Peace

Общи условия

Активация на акаунт