Бебето ми е в болница.....

  • 13 215
  • 180
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
....Приеха го в неонатологията в "Токуда".....Самичък....След размисъл да бъдем ли двамата в някое детско отделение и да ни лепнат някой вирус, или в неонатологията самичък, но в стерилна обстановка, решихме, че е най-добре за бебчето....Сега ще си цедя кърмата и ще я нося....Той хапва на поискване....просто ще полудея.....как ще стане сега....
Вдигна температура и след направените изследвания се оказа, че има белтък в урината и масово левкоцити....Казаха, че сме за приемане.....
Не мога да понеса мисълта колко е самичък и мъничък.....
Майчета, кажете ми как да се справя с кърмата - купих си контейнери на авент....Как става  - пълня и слагам във фризера ли, в хладилника ли.....
Помолете се за нас...

# 1
  • Мнения: 306
Всичко ще се оправи, всички ще се молим за вас Praynig Само бъди силна и не се панирай много Hug
Кърмата издържа в хладилник 24 часа. А ако е замразена във фризер е хубаво после да се стопли до телесна температура, но до колкото съм чувала не във микровълнова, защото си губи качествата

# 2
  • Мнения: 1 029
мила,относно кърмата не мога да ти дам съвет,защото при нас я нямаше,но много искам да те гушна и да ти вдъхна кураж Hugне се притеснявай,нали е там за да се оправи и скоро да сте заедно.
Знам че ти е мъчно,но мисли за хубави неща и след няколко дни ни пиши колко е пораснал и колко сладко се гушкате  bouquet

# 3
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Стискам  палци бързо да се оправи детенцето. В "Токуда" е в добри ръце. Не се предавай, скоро пак ще си го гушкаш. Praynig Praynig Praynig

# 4
  • Мнения: 169
 Hugкураж мамче

# 5
  • Мнения: 1 062
Предполагам, че ти е много тежко, но мисли позитивно и бъди силна. Ние преди три месеца лежахме в болница с бебка и знам какъв кошмар е. Бебчето ще се оправи и няма и да помни. Щом е на поискване не е ли било по-добре да сте заедно, някъде където може. Не е упрек, разсъждавам си просто. А за кърмата зависи колко време ще престои. Ако е по малко от 24 часа, смятам , че не е необходимо да я слагаш във фризер. Късмет и дано скоро се оправи бебенцето. А какво казаха, че му има?  Hug

# 6
  • Пловдив, Раковски
  • Мнения: 115
Разбирам мъката ти! Мога само да ти съчувствам и да се моля за вас! Относно кърмата -влез във кърмаческия и по-точно в библиотеката,там има инфо за съхранение на кърмата! Hug

# 7
  • Враца
  • Мнения: 173
Здравей и аз искам да те прегърна и да ти вдъхна кураж  Hug. Виждам 4е малчо е роден на моята дата  Heart Eyes, значи ще се пребори бързо с болестта и скоро ще сте пак заедно Peace. Много добре че си решила да си го храниш с кърма. Изцеждаш единя ден, съхраняваш в хладилника и на следващият носиш на беб Heart Eyes Стискам палци и се моля скоро детенце да си е при вас. Много поздрави и целувки - Хари   bouquet  bouquet

# 8
  • Мнения: 63
Съжалявам за твоето мъниче  Cry Дано да се оправи по-скоро и да можеш да си го гушкаш наволя Praynig А относно контейнерите след като ги напълниш можеш да ги поставиш или във фризера или в хладилника. Ако ги съхраняваш в хладилника трябва да използваш кърмата в рамките на ден, а от фризера - до 3 месеца /поне на упътването на моята кутия така пишете, макар че някой мами твърдят, че във фризера може да се съхранява до 6 месеца/. След като изкараш контейнера от фризера или хладилника в никакъв случай кърмата не се стопля на микровълнова, остави я малко на стайна температура и след това можеш да потопиш контейнера в съд с по-топла водичка или ако имаш съд за нагряване. Ако веднъж си решила да ползваш контейнера, но ти остане кърма от него не трябва да я връщаш отново в хладилника/фризера. В общи линии това е. Ще ви стискам палци по-скоро да се приберете вкъщи здравички!

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Кураж!Дано скоро се оправи бебчето ти! Praynig

# 10
  • София
  • Мнения: 1 711
Виж тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=156629.0

По принцип това го дават за здрави и доносени бебета, но може поне да се ориентираш.

Дано да се оправи скоро бебо за да можеш да си го кърмиш и гушкаш  Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 4 588
Дано скоро се оправи малката душичка и да се гушкате вкъщи! Praynig Hug

# 12
  • Мнения: 103
Алекса, бъди оптимист и имай вяра, че всичко ще е наред с бебчето ти! Не позволявай лоши мисли да витаят в главата ти Naughty
Представям си колко е трудно това, когато детенцето ти е болничко и ти не си до него...Били сме в болница с детенце и действително не е лесно, но после всичко минава и забравяш тези дни. А бебетата, когато са болни обикновенно е желателно да са под лекарско наблюдение.
Сигурна съм, че Даниел е в добри ръце!
Не губи вяра, че някой или нещо /лично аз силно вярвам в Бог/ ще бди над твоята рожба и ще я пази!

# 13
  • Мнения: 1 264
Не мога и не искам да си представям как се чувстваш в момента.
Дано бебо се оправи бързичко и скоро да се гушкате вкъщи.  Praynig
 Hug

# 14
  • Мнения: 864
Мила,разбирам как се чувстваш.Бъди силна!Ще мисля за бебчо и всичко ще се оправи!!!
Прегръщам те   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт