Острици-как да се справя с тях?

  • 4 892
  • 8
  •   1
Отговори
Привет на всички МАМИ в този чудесен форум.   bouquet Ако може някой да ми помогне- проблема ми е следния: имам острици Embarassed, които се появяват през 2-3, а понякога и повече, месеца. Много неприятно.  Изследванията, които съм си правила са отрицателни. Пила съм и лекарства, но пак се появяват. Какъв съвет ще ми дадете. Предварително ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 619
Купи си Цитросепт! Започваш с по 2 капки и всеки ден увеличаваш с по 2, докато стигнеш теглото си! После продължаваш с толкова капки поне 4-5 месеца!

# 2
  • София
  • Мнения: 39 723
За да се появяват значи, че организма не е изчистен. Консултирай се е слекар
Помня, че баба ми даваше на братовчед ми сурови тиквени семки. И разбира се - хигиена.

# 3
  • Мнения: 263
И според мен не е излекувано както трябва за да се появят толкова бързо. Смени лекаря, лекарствата, дезинфекцирай всичко в къщи, най- вече дезинфекция и гладене на бельото и задължително личен тоалет не само вечер и сутрин. Потърси сама причините.

# 4
Благодаря ви за отговорите. Много. Този Цитросепт не съм го пробвала- ще разуча. А колкото до хигиената, май съм се вманиячила даже. За гладенето- гладя дори чорапите. Затова съм се видяла в чудо и не знам какво да правя.

# 5
e_lucky, това за Цитросепта, дали е ефикасно наистина. Някой пробвал ли го е?

# 6
  • Мнения: 809
Трябва всеки ден да изваряваш или переш на висока температура спалното и твоето лично бельо. Пери нещата отделно от тези на дручите членове на семейството. После глади и така...
Но трябва упоритост. Всеки ден да переш. Иначе яйцата на остриците остават по чаршафите и бельото и резултат няма да има.
Мий си често ръцете със сапун.
А ако имаш животни, дай и на тях лекарство за обезпаразитяване.

# 7
  • varna
  • Мнения: 404
има специални лекарства коиро се пият при острици,глисти и т.н.!Просто си купуваш от аптеката препарат,които е за това изпиваш едни хапче и си готова!

# 8
има специални лекарства коиро се пият при острици,глисти и т.н.!Просто си купуваш от аптеката препарат,които е за това изпиваш едни хапче и си готова!
Всъщност, излиза че не е толкова просто, защото съм пила лекарства с тази цел, и то няколко пъти. Ох, ужас!!!

Общи условия

Активация на акаунт