Въпрос към ползващите центр.газификация-Варна

  • 3 093
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 427
Предстои ни нанасяне в нова кооперация,която по проект трябва да бъде газифицирана и тръбите в апартамента са прекарани.Все още не сме решили да се включим ли или да си ползваме климатици и бойлер newsm78.Ако някой може да сподели какви сметки плаща зимата за отопление и топла вода на газ,ще решим по-лесно.

# 1
  • Мнения: 491
Не съм от Варна,но цените са еднакви-200лв всеки месец и ток по 10лв.За мен газифицирането е най хубавото нещо на света.Топла вода нон-стоп и температура 28 градуса в целия апартамент.Апартамента ни е с 5 стаи и е топло във всяка една,при отворени врати

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Втора зима вече сме с локално парно на газ и съм повече от доволна newsm10
За 4 стаи + лира в банята + топла вода, за Ноември и Декември сметките са по 140лв. Лятото е по 20лв на месец. Да уточня че не готвим на газ.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ние се газифицирахме през пролетта и съм много доволна. Сметката ни за газ на месец е около 120 лв. (през зимата) - отопляваме апартамент 85 кв. м. (точно като при ментолка са стаите), дребното всяка вечер се цамбурка във ваната, готвим на газ. Ток плащаме различно, между 30 и 50 лв.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 692
Имам въпросче. Доколкото знам ако реши някой от кооперацията да си газифицира апартамента, трябват подписите и на останалите собственици, че са съгласни да минава газ по тръбите на кооперацията. Така ли е?
И възможно ли е само 1 апартамент да се газифицира (да ползва), а останалите 20- не.

# 5
  • Мнения: 491
Да възможно е само един апартамент да ползва газ,но наистина трябват подписите на останалите апартаменти в блока

# 6
  • Варна
  • Мнения: 692
Благодаря  Hug

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 213
Леле, как ли ще се заяждат някои хора ако ги питаш дали да минава газта през блока и специално техният подпис е решаващ... Дано не съм права. Но на много хора като им кажа как се радвам, че газифицират града (Бургас) ми казват "О, не, газта е опасна" и разни такива, бъркат природния газ с този дето е в бутилки. Наистина срещам такива мнения. Дано като дойде до нас газта да се съгласят съкооператорите.

# 8
  • Мнения: 14 488
Да възможно е само един апартамент да ползва газ,но наистина трябват подписите на останалите апартаменти в блока

на две трети от собствениците, не на всички.

Общи условия

Активация на акаунт