Aptamil AR

  • 1 340
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 217
Мами, моля ви, ако някой е давал това мляко да ми каже...
с какъв биберон го давахте? моята е малко бавна в яденето и то така се сгъсти след 20мин, че тя само дърпа и се мъчи и нищо не изяжда и се измори накрая.
Аз и го дадох с биберон с кръстче, то има ли по-широки и вьобще кажете вие как се справяхте с това мляко?
Мерси  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 896
С биберон на Nuk за мляко.Не съм използвала някакъв по-специален биберон и не съм забелязала чак толкова гъсто да става това мляко,че бебето да има затруднения.Но моя син имаше такъв огромен апетит,че дърпаше от биберона като смукателна помпа. Mr. Green
Спазваш точно дозировката вода/мляко, нали, както и температурата на водата за разтвора, разклащаш много добре...Ако спазваш стриктно инструкциите не би трябвало да се сгъстява чак толкова много млякото. newsm78
Възможно е също бебето ти да суче по-вяло и тогава може би наистина ще трябва да потърсиш биберон с малко по-широка дупка.

# 2
  • Мнения: 157
Аз го давам с биберон 3 на AVENT,но много често се запушва.Трябва добре да се разтвори млякото във водата.

# 3
  • Мнения: 493
Моето момиченце беше на това мляко от раждането-4 месеца.шишетата и бибероните ни са на чико.Водата давах с една капка,а аптамила с 2 капки на биберона 0 месеца.С по-големите се давеше.Биберона с кръстче май е голям,но зависи от детето.Мойта сега е на 6 месеца и пак си пие водата с тази малката дупка,а има деца,които вече на тази възраст използват бибероните за над 4 месеца.Пробвай,но мисля,че тая с 2 капки е добре за АР

# 4
  • Мнения: 217
Благодаря ви за отговорите, уж всичко спазвам, не знам защо така се запушва този биберон. имам и от тези въртящите се на авент, ще пробвам и с тях, тя девойката, че суче вяло и това е така....
Мерси
 Grinning

# 5
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Ние в момента сме на същото мляко. Проблема ни е един - използвам Авент и съответно сме на биберон с 2 дупки.Водата я пие от биберон с 1 дупка. Запушват се дупките с млякото и Гого започва да се нервира, а дърпа силно. Спазвам точно инструкциите, но не става. Педиатърката ми каза, че това мляко по принцип е по-гъсто и е било нормално да става така - на 3 дупки май става, но ние още не сме пробвали

# 6
  • Мнения: 22 343
С биберон Авент, тройка. С три дупки

# 7
  • София
  • Мнения: 2 044
Алекс го пиеше с биберона на д-р Браун с трите позиции на тройката,само с него ставаше,иначе и аз му бях взела такава биберона -отвора представляваше все едно емблемата на мерцедес-но с нея се давеше и не съм я ползвала.

# 8
  • Мнения: 110
Аз също го давам с биберон на NUK.Но истината е ,че сама разширих дупката на биберона малко, макар че чак много гъсто не става. Моето бебче също сучи бавно, но при нас е свързано с други проблеми. Във връзка с това мляко искам да ви попитам вие знаете ли, че вноса му до пролетта е спрян? При нас повръщанията са много сериозни и от както се е родила все на такива млека сме, най-добре се повлия от NAN AR, нo и него го спряха.Вчера таткото обиколи Варна да издирва Aptamil AR и на борсата му обяснили, че и неговия внос е спрян  Sad. Идея нямам с какво мляко ще го заменяме Shocked

# 9
  • Мнения: 217
Десина, аз също пообиколих из софия да го търся, накрая го намерих в магазин щтъркел, питах там и девойките дали знаят, че ще го спират, а те ми казаха,ч е не са им казвали такова нещо..........
там имаше и нан ар за който също бях чувала, че е спрян, та не знам какво става с млеката.......а с вносителя говорихте ли директно?
другия вариант ви остава фризовом, някой майки са доволни много от него, то май и други ар млека няма тук аз доколкото знам.

# 10
  • Мнения: 110
 Има във Варна голяма хранителна борса за детски храни и си мисля, че там са най-информирани ( за града ни) от тях разбрах за млеката и затова и не съм търсила връзка с вносител. И ние за сега го намираме, но това са останали количества, направи ми впечатление че е по-късно производство от последната кутия, която взехме от борсата.
Не го хареса фризовома и неиска да го пие затова и съм притеснена. Аз също незнам за други АR млека. Rolling Eyes

# 11
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Тук в Бургас, няма проблем с намирането. Има го в ТЕМА, но иначе явно много бързо свършва и винаги взимаме последната кутия  Tired

# 12
  • Мнения: 22 343
Сериозно ли и Аптамил АР е спрян? Сигурна ли е тази информация?
Ние сме на NAN AR и от един месец обръщаме града да го търсим, вече няма никъде и започнахме от други градове да поръчваме на познати.
Пробвах с Аптамил АР, добре го понася и мислех да минаваме на него. Явно ще трябва да се запасяваме с количество

# 13
  • Мнения: 57
ние също ползвахме това мляко с биберон Be free с чертичка, но го спрях понеже беше мног мазно, а и беба не го хареса особено

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Давах го с биберона на д-р Браун - Be free. По-бавно ядеше, но пък чак толкова гъсто не е ставало.

Общи условия

Активация на акаунт