Памчен бархет/тензух от къде в София?

  • 5 422
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Здравейте,

към мамите с опит искам да попитам купували ли сте скоро памучен тензух или бархет? Искам сама да си ушия пелените за бебчо - първо бебе мерак голям  Hug Само да кажа, че обиколих цялата пиротска днес и не намерих.

Хубав ден на всички Laughing Sunglasses Laughing

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Ти какво - ще го повиваш ли? Shocked

# 2
  • Мнения: 2 197
Тензух има в аптеките.
Аз го ползвах за подложка върху плота. Изкарах един месец и след това реших, че мога да ползвам лигнин за целта.
Иначе аз си купих и памучен плат за количката и две-три парчета за под главичката. Купих го от едно магазинче на Георги Софийски (участъка между Пиротска и пресечката с Тодор Александров). Но си беше съвсем обикновен памук, не бархет.

# 3
  • Мнения: 1 311
Ти какво - ще го повиваш ли? Shocked

Е, стига де, пелени могат да се използват и за други неща. Аз например бархетните ги използвам за подложката за преобличане и за под главичката, за да не се цапа чаршафчето ако повърне.  С тензухените му бърша устата.

Към авторката на темата - аз си купих готови комплекти пелени - 2 бархетни и 2 тензухени за 5 лева. А тензуха в аптеките повече прилича на марля, а не на тензух, за съжаление.

# 4
  • София...........
  • Мнения: 951
Днес видях и тензух и бархет(имаше и цветен) в едно магазинче на ул."Екзарх Йосиф", като тръгнеш от бул."Мария Луиза" към женския пазар на ъгъла с първата възможна пряка от дясната страна.

# 5
  • Мнения: 33
Днес видях и тензух и бархет(имаше и цветен) в едно магазинче на ул."Екзарх Йосиф", като тръгнеш от бул."Мария Луиза" към женския пазар на ъгъла с първата възможна пряка от дясната страна.
Ей, много ти благодаря Hug Ще проверя веднага.
Разбира се че няма да повивам бебето, но от по-опитните мами знам, че 5-6 пелени винаги са от полза.

Общи условия

Активация на акаунт