Дайте идея за рожден ден на 14 годишен

  • 18 781
  • 38
  •   1
Отговори
  • гр.София
  • Мнения: 219
Здравейте, скоро ще имаме рожден ден. Синът ми е 14 годишен. В такава възраст е, че Макдоналдс и детските клубове не вървят. А за дискотека дали не е рано ? Ако имате опит споделете ?

# 1
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Боулинг?

# 2
  • Мнения: 2 082
ами питай детето как си представя рожденният ден,как би искал да протече...моят син е на 11г.дадох му пари,покани си няколко деца и ходиха сами да се черпят.след това на кино,боулинг и др.игри-общо взето запълват следобеда...

# 3
  • гр.София
  • Мнения: 219

Имаш ли конкретен боулин в предвид? Чувала съм,че има в Студенски град.

# 4
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
или картинг? Ще си направят едно мини състезание Wink
Иначе наистина, питай сина, как си представя РД. Моят скоро ще навърши 11, но тази година за първи път не иска парти. Кани само 2-ма приятели в къщи, поръчал ми е с какво иска да ги почерпи. В момента се чудя, дали да не направя саможертва и да му позволя децата да останат да спят в къщи вечерта  Thinking

# 5
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Конкретен имам в Пловдив. Laughing

Иначе в Студентски град има, да:
тук

# 6
  • гр.София
  • Мнения: 219
или картинг? Ще си направят едно мини състезание Wink
Иначе наистина, питай сина, как си представя РД. Моят скоро ще навърши 11, но тази година за първи път не иска парти. Кани само 2-ма приятели в къщи, поръчал ми е с какво иска да ги почерпи. В момента се чудя, дали да не направя саможертва и да му позволя децата да останат да спят в къщи вечерта  Thinking

Мисля, че идеята за картинга е много добра! Е, вярно на момичетата няма да им е интересно, но като се замисля май повечето му приятелки ще се качатна карт като ништо.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 865
Е, вярно на момичетата няма да им е интересно,

Моята дъщеря отпразнува 12-тия си рожден ден на картинг писта. Всички деца се забавляваха много и надминаха очакванията ни за ентусиазъм и издръжливост на пистата.

# 8
  • Мнения: 3 479
Пу, открадвам идеята за рожден ден на картинг Laughing

Чувала съм също, че може да се празнува и рожден ден с игра на пейнтбол, но не знам къде.

Тринайстия рожден ден на празнувахме в боулинга на Скай Сити Център ( в кв. Гео Милев). В самият боулинг има още билярд и дартс и може да се съчетаят нещата. До боулинга има компютърна зала, където играха Кънтър Страйк в мрежа Rolling Eyes Тъпо според мен, но синът ми много настояваше, обаче се оказа, че и на гостите това много им харесва.
Така, че питай и сина си. Понякога на децата им харесват различни неща, от тези, които предлагат родителите.

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 15:12 от Галче

# 9
  • Мнения: 1 479
А ти попита ли го за това, той какво иска?На приятелките ми децата са правили купони в кьщи.

# 10
  • Мнения: 151
Моята дъщеря отпразнува 12-тия си рожден ден на картинг писта.
Янита, моля за по-конкретна информация - на коя писта беше празника и как протича организацията. Скромните ми наблюдения са от картинга в Борисовата градина и нямам идея как може да се организира там рожден ден.

# 11
  • Мнения: 323
Пицария с приятели, и боулинга не е лоша идея.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 865
Ние бяхме на пистата на Момчил Манчев (който коментира Ф1). Намира се на 4 км. На пистата има символично кафене и се уговорихме да си поръчаме пици отвън, а оттам да поръчваме само напитки.
Малко трудно ни вместиха в програмата, защото там се провеждат редовни тренировки. Предвид ентусиазма на децата, трябваше да направим пауза (за пици и торта), докато трениращите си направят обиколките и после пак ни пуснаха на пистата.
Ние договаряхме условията неформално, защото Момчил ни е приятел, но си има официален ценоразпис, а в Гугъл намерих и обявен телефон:

POLE POSITION картинг зала
София
жк. Дружба, спортен комплекс ЦСКА (бивш Дескрим)
(088) 8210 663
раб. време: 12:00–24:00

Закритa картинг зала; тренажори и симулатори дължина: 400м. ширина: 5м; отоплена


Знам, че и на пистата на Дунев (Ст. град) организират рождени дни, но никога не съм карала там и не познавам хората. Пистата е открита и ще трябва да се съобразите с времето.

Пък и на "нашата" писта има виражи, което прави карането още по-забавно....

# 13
  • Мнения: 9
Може да го заведете  във Fun City.

# 14
  • Мнения: 639
В Боулинг Галакси до НДК също правят рождени дни - дъщеря ми е била там на РД на съученици и много се забавляват. Аз съм облагодетелствана, че тя е родена през лятото и последните 2 рождени дни ги правихме в Коколандия и на басейн "Виктория" (там беше супер!) За момчетата не съм много убедена, че дискотеката ще е вълнуващо преживяване, ама може по караоке да се впечатлят евентуално.

Общи условия

Активация на акаунт