Плаче докато се кърмим.

  • 433
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 999
Момичета какво е това нещо, докато кърмя дъщеря си тя се скъсва да плаче. Това става предимно на пред- последното и последното хранене за деня.Мислех че се ядосва защото гърдите ми може да пускат по малко и пробвах и със шише и пак същото.Дали са колики не знам.Питах педито и тя каза да давам 20 мин педи храненето еспумизан за да успокои коремчето, но и това не помага.
Случвало ли се е на някое от вашите бебчета.

# 1
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Случвало ми се е .. при мен бяха колики

това е библиотеката на кърмаческия форум. мисля, че ще намериш много отговори

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=1844.0

# 2
  • Мнения: 97
Да,при нас в началото се случваше почти постоянно.Според мен са колики,така че продължавай с еспумизана,щом педито те е посъветвало,въпреки че аз го давах непосредствено преди хранене-можеш и такъв вариант да пробваш,няма да навреди. Peace

# 3
  • Мнения: 472
И ние имахме подобен проблем. Оказа се, че ми е била намаляла кърмата и от силното сукане я боляха ушичките. Много лесно се проверява дали са те. Натиска се лекичко областта, където свършва лицето /скулата/ и започва ушето /незнам как по-точно да го обясня/. Ако заплаче или направи гримаса значи са те. На нас педи ни изписа капки за уши и за 2-3 дни се оправи  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 2 658
колики са, за съжаление. Аз давах не само Еспумизан, а и Лефакс, Инфакол и едни италиански и никакъв ефект. Започваше да реве 3-4 мин, след като започнех да в кърмя и в резултат изяждаше по-малко от половината от това, което трябва да изяде. Та се хранехме на час и половина. Но като наближи третия месец започнаха да и отминават. Гушкай си много детенцето, за да е по-спокойно и да му топлиш коремчето. Това, което горе-долу ни помагаше е сешоарът. Много се успокояваше от звука и ядеше малко повече, а и и топлех и коремчето.

# 5
  • Мнения: 206
Ние също имахме такъв проблем ,когато бяхме на вашата възраст. Трудно засукване, нервно сучене ,сучене с рев , накрая направо отказваше хранения ,а ревеше от глад. На много доктори го водихме и повтаряхме многократно изброените симптоми и всички мислеха ,че били възпалени уши ,запушен нос ,зачервено гърло повече от месец ни лекуваха уж за тези неща ,а положението ставаше по-лошо и започна повръщане. Накрая ни дадоха направление за постъпване в болница и там веднага ни определиха диагнозата, а тя беше ГЕР ІІ-ІІІ степен и ни върнаха в къщи.

Общи условия

Активация на акаунт