До ползващите газови печки

  • 669
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 568
Момичета, на печката двата котлона са на газ - падат се точно до стената - пчеката е сложена до трегер.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=205238&photo=7
Когато пръв път пържих на големия котлон, долната част на гръбчето отстрани на котлона се подпали  от директния пламък на газта или от топлината на Уока - така и не разбрах за 5 мин. пържене как стана тази поразия. А дори печката още не е вдигната на нивото на шкафа. Писах в темата за кухните, казаха ми мацките, че няма как гръбчето да издържи на силната топлина и пламък на газта. Трябвало да се сложи вместо обикновено гръбче, плочки или някакви алуминиеви или метални панели. Обаче това майсторите не ми го казаха. Обадих се във фирмата, от която купихме плота и гръбчето, но те дори не бяха чували за подобно нещо.
Може ли някой да ме посъветва как да се справя с този проблем?

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
единственото което ми идва като го гледам е да изрежеш част от плоскостта в дясно и да сложиш някаква ламарина (не поцинкована естествено) . Ако не става това, може да направиш "екран" пак с ламарина, но без да изрязваш плоскостта - на я закрепиш на 8-10 мм от плоскостта и на височина около 15-20 см а разтоянието между двете да запълниш с изолационна вата.

# 2
  • Мнения: 11
Zdravei!Kogato si napravihme novata kuhnq az se sbluskah sus sushtiq problem Shocked I mnogo se 4udihme i umuvahme s mujo kakvo da pravim,ta nakraq toi mi otrqza edno par4e etalbond i sega vseki put kogato gotvq si go  slagam do samiq grub na kuhnqta i taka purvo , 4e predpazva ot podobni incidenti kato tvoq i vtoro 4e mi pazi kuhni4kata 4ista Mr. Green Posle samo go maham i direktno v mivkata za da go izmiq ot napruskanoto.

# 3
  • Мнения: 10 568
Много ви благодаря за отговорите.
От Олександра разбрах за иноксовия гръб, който тя си е сложила - скъп е и трудно се чисти.
Ще трябва да помислим и да се спрем на някои от вариантите.
Благодаря ви още веднъж!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт