Как си избирате подходяща диета?

  • 473
  • 3
  •   1
Отговори

Анкета

Как решавате коя диета е подходяша за вас?

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 20 яну 2008, 08:50
* Може да изберете максимум 2 опции.

  • Мнения: 472
Толкова много диети има,включващи различни храни.
Започна ли да ги пробвам(докато разбера коя е подходяща за мен),ми се струва че има опасност да си увредя стомаха. Затова реших да се допитам до опита ви.

# 1
  • Мнения: 1 241
Най-добре е, когато режима, който избираш, включва любими храни. Важно е също така да е разнообразен, за да не омръзва и да дава сравнително бързи резултати, поне в началото, за да те държи мотивирана.

При всички положения, не трябва да се доверяваме само на суперлативите, писани за даден режим, аз винаги проверявам информацията поне от 2-3 източника, например, колко е полезна диета, базирана на постоянна консумация единствено на шоколад или зеле, може и да действа, не знам, но това ли е рационално хранене?

# 2
  • Мнения: 917
Зависи от това, какви храни обичаш и какво ти е здравословното състояние, според мен.
Ако си бременна, кърмиш, имаш проблеми със сърцето, стомаха или чернодробни проблеми, почти задължително е  да се консултираш със специалист диетолог.
Ако си в добро здраве и примерно наднормено тегло, тогава имаш по-голям избор.
Вместо да се мяташ от диета на диета, можеш да разгледаш темичките с хранителни режими тук, и да видиш примерни менюта, а и резултатите на някои момичета.
Лично аз съм пробвала няколко, но вече съм си избрала една от която имах резултати и мисля да я повторя.
Много важен период е този, който е след диетата
Успех  smile3503

# 3
  • София
  • Мнения: 1 950
Аз съм пробвала много различни диети, но все пак ги избирам да са лесни за изпълнение - да не изискват да готвя специално за мен отделно, и да включват храни, които обичам .
 
Зависи от това, какви храни обичаш и какво ти е здравословното състояние, според мен.
Ако си бременна, кърмиш, имаш проблеми със сърцето, стомаха или чернодробни проблеми, почти задължително е  да се консултираш със специалист диетолог.
Ако си в добро здраве и примерно наднормено тегло, тогава имаш по-голям избор.
Вместо да се мяташ от диета на диета, можеш да разгледаш темичките с хранителни режими тук, и да видиш примерни менюта, а и резултатите на някои момичета.
Лично аз съм пробвала няколко, но вече съм си избрала една от която имах резултати и мисля да я повторя.
Много важен период е този, който е след диетата Успех  smile3503
Тук съм напълно съгласна, аз май досега този момент не съм го направила както трябва нито веднъж. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт