Др. Росица Колева (Токуда)- за секцио

  • 1 527
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 339
Здравейте, намерих мнения за др.Колева,но не можах да изградя единно мнение - добра ли е тя за секцио?Виждам, че е много млада.Препоръчаха ми я , родили при нея нормално.
Някой има ли впечатления за секцио? Трябва до утре да реша и доста ме е страх да взема решение .Не я познавам, ще отида за 1-ви път при нея утре и трябва да насроча дата евентуално. Моля за мнения!Благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 123
не съм раждала при нея,но благодарение на нея бебето ми стигна до тук и надявам се до края!Аз съм много доволна от нея - много отговорна и много добър професионалист.
 Правила ми е и един кюртаж перфектно,след като в МД ми правиха 2 поредни и не можаха да ме изчистят.
 Успех,каквото и да решиш!

# 2
Здравейте
късно се включвам по темата, но нямам много време редовно да чета форумите. Въпреки това все пак искам да споделя мнението си за д-р Колева.
Изключителен специалист - твърдя го със сигурност, защото моята бременност, която тя наблюдаваше беше с усложнения. Аз по принцип съм с хронично автоимунно заболяване и тя се зае да изведе бременността ми до успешно раждане, както и стана. Много от гинеколозите като разбираха за заболяването ми предпочитаха да ме откажат от бременност и така да не се занимават със сложни случаи. Д-р Колева не е от тях, дори мисля че се занимава именно с патологични случаи, както и секцио операции. Междувременно се срещнах с още едно момиче в болницата, което беше нейна пациентка и преди това/при друг лекар/ е имала 2 спонтанни аборта. Д-р Колева е разбрала къде е проблема и жената роди момченце благодарение на нея. Аз родих момиченцето си секцио при нея - всичко мина Ок и се възстанових още на втория ден. Това, че е млада не означава, че опита й е малко - напротив подхожда изключително професионално и е много добър ехографист. Просто е страхотна.
Искам да изкажа моите сърдечни благодарности към нея, както и да й пожелая здраве и да радва още много мами дълги години занапред. Малката Дарена също я поздравява.

Общи условия

Активация на акаунт