Трансфонтанелна ехография и детски ортопед-Варна

  • 4 724
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 167
Може ли някой да ми даде координати на добри специалисти за Трансфонтанелна ехография и детски ортопед -за ехографкси преглед за луксация във Варна??

# 1
  • Мнения: 171
Аз водих сина ми при Райков,на задължителния преглед на 6м,но от доста места чух,че тои е наи-добрия детски ортопед във Варна.

# 2
И двете може да ти ги извърши доц. Балев в поликлиника Темелков-600126. Той е един от най-добрите ехографисти. Но ако за луксацията държиш  на ортопед-и аз  съм за Райков-643333-медицински център Плюс.

# 3
  • Мнения: 469
И аз съм много доволна от д-р Райков.

# 4
  • Мнения: 105
И двете може да ти ги извърши доц. Балев в поликлиника Темелков-600126. Той е един от най-добрите ехографисти. Но ако за луксацията държиш  на ортопед-и аз  съм за Райков-643333-медицински център Плюс.
Peace Peace

# 5
  • Мнения: 745
Райков не преглежда ли в Майчин дом?

# 6
  • Мнения: 2 100
За Райков съм чувала добри отзиви. И аз ще водя малкия там. Някой знае ли колко е прегледа?

# 7
  • Варна
  • Мнения: 773
ходихме при Райков преди година, мисля, че платихме 30 лв.

# 8
  • Мнения: 36
а защо се прави трансфонтанелната ехография

# 9
  • Мнения: 4 422
За първото доц.Балев ,за второто д-р Райков преглежда и в Майчин дом   bouquet

# 10
  • Мнения: 676
Райков не преглежда ли в Майчин дом?
Не,както са казали по-горе в Мед.център Плюс - зад Общината се намира в една от уличките.

# 11
  • Мнения: 63
Ние ходихме януари месец при д-р Райков, бил един от добрите във Варна. Работи в мед. център Плюс, намира се зад общината на ул. Раковски № 23, става само със записване на часове така че ето ти телефон 64 33 33, прегледа струва 35 лв. А това е личната му страница ако искаш да я разгледаш: http://www.raikov.dir.bg/bg/main.html

Общи условия

Активация на акаунт