Юлия от „Тату“ и нейната семейна драма с религиозен привкус.

  • 1 679
  • 10
  •   1
Отговори
Юлия от „Тату“ е в паника! След като на 27 декември стана майка за втори път и роди момченце, родителите на мъжа й Парвиз поставиха пред нея жесток ултиматум: или детето ще стане мюсюлманин, или няма да бъде признато от тях.

Новината беше разпространена от руското издание „Шоу-бизнес“ и бързо се превърна в една от най-обсъжданите теми в руските он-лайн таблоиди.

Мъжът на солистката на „Тату“ е от мюсюлманско семейство и това е главната причина за ултиматума- родителите на Парвиз настояват традицията да не се прекъсва.

Всъщност Юлия не се безпокои толкова от факта, че родителите на Парвиз няма да признаят детето.

Нейната най-голяма тревога е, че под влияние на семейството си Парвиз може да напусне и нея, и детето им.

Междувременно „Комсомольская правда“ съобщи, че мъжът на Юлия все пак е направил ексклузивни кадри на певицата малко преди самото раждане и ги е пуснал в интернет. На видеоклипчето Юлия изглеждала доста добре.

Преди раждането плъзнаха слухове, че Юлия се готви да роди в ефир. Раждането трябваше да се предава пряко он-лайн в интернет, но впоследствие тя се отказа от идеята.

Dnes.bg припомня, че 22-годишният бизнесмен Парвиз има законна съпруга- бившата солистка на група "Тутси" Маша Вебер. Миналата година тя му роди син. Но след това Парвиз срещнал Юлия на парти у техен общ приятел и между тях пламнала любов от пръв поглед.

Руските таблоиди дори твърдят, че за да се омъжи за любимия си, православната Юлия е променила вярата си и е приела исляма.

Според някои информации двамата млади са се бракосъчетали по мюсюлманския обред в джамия в Дубай.

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 18:11 от Reza

# 1
  • Мнения: 5 647
Dnes.bg припомня, че 22-годишният бизнесмен Парвиз

......

Какъв бизнесмен на 22 години, какви 5 лева....

# 2
  • Мнения: 677
Ох, паникьосах се и аз. Каква нечовешка драма, темата си е за Дом и семейство, направо.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 179
Dnes.bg припомня, че 22-годишният бизнесмен Парвиз

......

Какъв бизнесмен на 22 години, какви 5 лева....

Те там в руско си се раждат бизнесмени..

# 4
  • Мнения: 2 584

Руските таблоиди дори твърдят, че за да се омъжи за любимия си, православната Юлия е променила вярата си и е приела исляма.

Според някои информации двамата млади са се бракосъчетали по мюсюлманския обред в джамия в Дубай.


е тя си е сменила вярата пък сега се чуди за детето #Crazy

# 5
  • Мнения: 391
Ох, паникьосах се и аз. Каква нечовешка драма, темата си е за Дом и семейство, направо.

Я, някой ме изпреварил!  Mr. Green

# 6
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Харесвам на Тату песните, но личния им живот въобще не ме вълнува  smile3507

# 7
  • Мнения: 2 161
Аз се паникьосах от факта,че все още съществува „Комсомольская правда“

# 8
Аз се паникьосах от факта,че все още съществува „Комсомольская правда“

Евала, само ти се паникьоса от това, което и мен ме "извади от обувките". Peace

# 9
# 10
  • Мнения: 2 936
.... трагедия....
май Юлето повече я е страх от зарязване,отколкото от друго  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт