Кухо яйце и кръвотечение

  • 1 214
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте. Hug
На скоро разбрах че съм бременна но за съжаление се оказа че може да има вероятност в сакчето да няма зародиш т.е наличие на кухо яйце.
В Библиотеката четох за това но ме интересува повече информация за това в коя точно г.с се получава кръвотечение т.е изхвърляне на бременноста от организма и какво е горе долу количетвото. newsm78
Предполагам че не за всеки е еднакво  но според докторката това течение което имах аз /по-скоро е розово/ не е проблем.Успокои ме че трябва да изчакам до другата седмица да видим наистина дали ще се появят зародишни структури в сакчето и ако не значи е наистина кухо яйце. Cry
Да ама аз нямам такова течение обилно и ще се побъркам до другата седмица докато в крайна сметка разбера какво ще стане.
Ако някой е имал подобен проблем моля да сподели в коя седмица се появява това течение.
Според доки съм в 6г.с.
Ами дано не стана много объркващо но много се притеснявам.
Надявам се някой да може да ми отговори. Praynig  bouquet  bouquet
Благодаря ви предварително.

# 1
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравей миличка, не знам колко ще ти помогна, но на мен това ми се случи след първия опит ин витро. Нямах никакво течение или нещо такова, но след няколко прегледа от различни лекари диагнозата беше потвърдена и ми направиха кюртаж някъде в 7г.с-8г.с.. Предполагам обаче, че на този етап все още може да се изчистиш и сама без намеса, ако наистина и при теб се потвърди диагнозата.  Hug

# 2
  • Мнения: 7 716
Кухото яйце може да е съпроводено с кръвотечение, може и да не е. Не е това определящо. Въоръжи се с търпение.
Ако искаш можеш да си направиш кръвен тест през 48 часа, ако стойността се удвои - значи всичко е наред. Успех и пиши.

# 3
  • Мнения: 1 765
Индира, стискам палци да се появи все пак бебчо...ако ли не, не чакай да го изхвърлиш сама, в моя случай, изобщо нямаше индикации за подобно нещо, дори напротив, плодния сак си нарастваше, а вътре..няма никой. След кюретажа се установи, че е имало и наченка на некроза, което само по себе си води до инфекции, което не е добре...

  bouquet

# 4
  • Мнения: 15
Момичета благодаря ви от сърце за отговорите. Hug Hug Hug
Утре съм на преглед и ще пиша какво се е случило. Confused

# 5
  • Мнения: 4 324
Ин_дира пиши какво стана.
Силно се надявам всичко да енаред при теб!

# 6
  • Мнения: 15
Още веднъж благодаря на всички ви но днес бях на преглед и се оказа че всъщност има ембрион но няма сърдечна дейност. Cry
Не мога да ви опиша как се чувствам но аз предусещах че нещо не е наред.
Най-важното е че имам едно момченце и то ми дава кураж и сила че това е само случайност и няма да се повтори. Praynig
Сега ми предстои аборт и не знам какво да правя и къде да го направя.
Бихте ли ме посъветвали понеже бях на преглед при Велев дали наистина си заслужава да отида и при него за аборт.В момента е в Света София.
Но може би ще пусна нова тема. Confused

# 7
  • Мнения: 1 951
Съжалявам, Индира  Sad Дано следваЩият път всичко е наред  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт