Калъфи за холова гарнитура.

  • 44 739
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 417
Някой шиел ли си е собственоръчно такива?Аз имам желание,но не знам дали ще успея,ако някой е пробвал нека ми помогне.Не знам колко плат трябва да се вземе, как да измеря.......По евтино ли излиза от готовите или си идва същото да не и по скъпо.Не съм гледала и готови да ви кажа и не знам какви са цените.Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 1 679
Умея да шия, но бих избрала да купя готови  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 6 268
Аз също търся да си купя калъфи, но не намирам. А не мога да шия, за съжаление. Ако някой знае къде има и какви са цените, да сподели моля.

# 3
  • Мнения: 417
Умея да шия, но бих избрала да купя готови  Peace
А от къде точно би ги купила?Виждам,че си от Пловдив аз също,ако знаеш къде ги продават и какви цени са ще съм ти благодарна ако ми кажеш.

# 4
  • Мнения: 429
и аз в София доста питах за готови калъфи, но не намерих. А и има толкова модели дивани, че е идва ли ще се намери точно .  Има някави стандартниб ама бяха ужасни. За шиене по поръчка също се оказа проблем, защото обикновенните шивачи отказват, също и тапицерите. Чувала съм че има специални места за поръчка на калъфи, но не знам точно къде. Последно чух, че някъде на пиротска имало. тези дни ще ходя да проверя. Ако някой знае и други места,  дето приема поръчки, ще съм благодарна, ако сподели

# 5
  • Мнения: 3 166
Не съм гледала и готови да ви кажа и не знам какви са цените.Благодаря ви предварително!
Свекърва ми си купи лятото - стандартен комплект/диван, 2 фотъойла и 2 табуретки/ - цена - 100лв. На мен ми се видя скъпо,но като гледам как е набрано на места, явно доста плат е отишъл, а и платът е хубав и си личи, че е е качествен достатъчно, за да изакара много време, без да се протрие. Не знам обаче как се казва този плат.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 268
Не съм гледала и готови да ви кажа и не знам какви са цените.Благодаря ви предварително!
Свекърва ми си купи лятото - стандартен комплект/диван, 2 фотъойла и 2 табуретки/ - цена - 100лв. На мен ми се видя скъпо,но като гледам как е набрано на места, явно доста плат е отишъл, а и платът е хубав и си личи, че е е качествен достатъчно, за да изакара много време, без да се протрие. Не знам обаче как се казва този плат.

А от къде ги е купила?

# 7
  • Мнения: 3 166
Ами ние сме от Кралово, а тук има магазин специализиран за бельо, хавлии и разни покривки. Мога да я питам дали помни кой е производител и ако помни - по производител да търсиш.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 268
Ами ние сме от Кралово, а тук има магазин специализиран за бельо, хавлии и разни покривки. Мога да я питам дали помни кой е производител и ако помни - по производител да търсиш.

Ще съм ти много благодарна  Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 2 019
Виждала съм два модела калъфи в търговския дом в Люлин. Цени не знам, но ако някой се интересува мога да мина да проверя.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 268
Виждала съм два модела калъфи в търговския дом в Люлин. Цени не знам, но ако някой се интересува мога да мина да проверя.

Да, ако не те задтруднявам много, ще съм ти благодарна.
А къде с енамира търговския дом?

# 11
  • София
  • Мнения: 2 019
На кооперативния пазар. Ако не ти е познат Люлин, като проверя и искаш да отидеш, ще ти обясня по-подробно.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 268
Той мъж ми го познава (все пак му е район - пожарникар е там), ще ме заведе, ако има наистина калъфи.
Много ти благодаря.

# 13
  • Мнения: 417
Радвам се,че се разбра за София къде са,но някой ако има информация за Пловдив нека е сподели.

# 14
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Аз съм виждала само от тези, които са с много ластици и са ужасни. От този тип Лятото и аз издирвах. Някъде на Екзарх Йосиф (Сф) шиели, но не намерих къде.

Общи условия

Активация на акаунт