Детски развлекателен комплекс "Камбаните" - мнения

  • 3 541
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 210
Знаете ли нещо за развлекателен комплекс "Камбаните" - къде се намира, какво представлява, контакти?
Дали изобщо съществува? Намерих телефон 875 90 16, но никой не отговаря...

# 1
  • София
  • Мнения: 97
Детски развлекателен комплекс "Камбаните"

след "Младост' 4
раб. време: 9 - 21 ч.,
тел.: 02/875 90 16

# 2
  • Мнения: 210
Отново звънях, но никой не вдига ...

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Намира се през околовръстното, срещу Технополис.

Едновремешния монумент "Знаме на мира", открит и направен от Людмила Живкова.

# 4
  • Мнения: 454
Това нещо като София Ленд ли е? Някой ако е ходил да разкаже повече.

# 5
  • Мнения: 4 877
Ако става въпрос за камбаните от детските асамблеи "Знаме на мира", а не за новоткрит комплекс - на мен много ми харесва. Не очаквай някакви катерушки, джунгли, въртележки. Има камбани от различни държави в различни форми спрямо националната традиция. Всяка държава, учатничка в детските асамблеии едно време, подарява за монумента своя камбана. От близо година не сме ходили. Но децата много се радват. Така че нещо, което е много по-различно от днешните дески комплекси и няма нищо общо със София ленд (може би единстевената връзка е, че е на открито в полите на Витоша). Там ходят много чужденци.

# 6
  • Мнения: 551
Ако става въпрос за камбаните от детските асамблеи "Знаме на мира", а не за новоткрит комплекс - на мен много ми харесва. Не очаквай някакви катерушки, джунгли, въртележки. Има камбани от различни държави в различни форми спрямо националната традиция. Всяка държава, учатничка в детските асамблеии едно време, подарява за монумента своя камбана. От близо година не сме ходили. Но децата много се радват. Така че нещо, което е много по-различно от днешните дески комплекси и няма нищо общо със София ленд (може би единстевената връзка е, че е на открито в полите на Витоша). Там ходят много чужденци.

Че то това си го има от много време.

Може би става въпрос за нещо ново Thinking.

Общи условия

Активация на акаунт