за изрусяването..

  • 527
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Исках да попитам по - разбиращите... При изрусяване на много тъмно кестенява коса (боядисвана) в най-добрия случай какъв ще бъде цвета след първото боядисване? Може ли да се избегне рижавото? Искам да опитам от русото, но дъъъългия процес на изрусяване хич не ми допада  ooooh! Освен това, косата ми е мн дълга... и не ми се иска да се наложи да я подкъсявам. Притеснява ме и това, че може да "пооплешивея"  Rolling Eyes Но мн ме съблазнява идеята за една такава промяна.. В дилема съм  Thinking Помогнете  Hug   bouquet

# 1
  • Мнения: 4 435
Щом си с боя,неминуемо да има и обезцветяване,но рижавото няма как да пропуснеш,за съжаление.С няколко процедури ще стане.Поне връхчетата ще е добре да ти бъдат отрязани,а не мисля,че има причина да си мислиш,че ще оплешивееш,ако си поддържаш косата правилно и с добри продукти.

# 2
  • Мнения: 689
Иди на фризьор-там лесно ще махнат боята и само след няколко часа ще си руса Wink
В къщи обаче рискуваш да изтощиш косата,а там ще ти сложат маска(със силикон вероятно)
Приготви се да прекараш целия ден в салона обаче.Ще има седене под лампата Laughing

Общи условия

Активация на акаунт