Пак ли съм бременна?

  • 1 881
  • 32
  •   1
Отговори
Имам въпрос относно месечния цикъл.....Родих преди 4 месеца,цикълът ми си беше редовен,но от месец и половина никакъв го няма...Възможно ли е пак да съм бременна или е нормално да ми закъснява?

# 1
  • Мнения: 197
Ще ти дам най простия отговор купи си тест за бременност и ще разбереш Hug Peace

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

  hahahaНаистина ли си раждала жена и задаваш такъв въпрос Joy Joy

 Ако сте водили полов живот винаги има възможност да си бременна Simple Smile


 Щом си била с 4 редовни менструации сега не е много нормално да ти липсва.

# 3
  • Мнения: 498
Има възможност докато се нормализира цикъла да се появава такава аномалия. И аз бях така всичко нормално и изведнъж на четвъртия месец закъсня 45 дни после 20 дни лелка.
За по-сигурно беж до аптеката. Теста ще ти каже истината.

# 4
  • Мнения: X
Този въпрос е на първо място в моя топ 10 на глупавите теми.

От къде мислиш може някой да знае дали си бременна? Още повече вече си била и знаеш как се установява. Какво очакваш да ти кажем?

# 5
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
От къде мислиш може някой да знае дали си бременна? Още повече вече си била и знаеш как се установява.
Peace няма начин да знаем
Тест, лекар и тнт

# 6
  • Мнения: 1 031
Най-простия начин да разбереш е да си направиш тест.
Едва ли някой тук ще може да ти отговори Wink

# 7
  • Мнения: 403
Ще ти дам най простия отговор купи си тест за бременност и ще разбереш Hug Peace
newsm10

# 8
  • Мнения: 174
Да престраши се дай 3 лв. и ще разбереш (толкова мисля че струваше теста) Поне ще разбереш или/или а не да си в неведение. Peace

# 9
  • Мнения: 9 973
стига бе Shocked
дайте сега един боб да хвърлим Crazy


 Joy Joy Joy



модератори...............................

# 10
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не мога да се въздържа...

Ти ако не знаеш, НИЕ ЛИ ?

 hahaha Joy

# 11
# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ще ти дам най простия отговор купи си тест за бременност и ще разбереш Hug Peace
newsm10

# 13
# 14
  • Мнения: 357
на мен ми дойде 2 пъти и то с различни разстояния във времето и сега изведнъж го няма вече втори месец, а бременна не съм - проверих  Peace явно някви хормони и работи...знам ли  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт