Някой поръчвал ли е торта от Неделя за рожден ден?

  • 11 678
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 217
Предстои ни първи рожден ден /живи здрави/.
И вчера разглеждах каталога на торти за рожденни дни.
Имаше доста сполучливи и на добри цени.
Та питането ми е доволни ли сте от тортите като вкус и изпълнение?

# 1
  • Мнения: 473
На племенника ми направиха за първия рожден ден нещо като Делфинче, но беше невероятна торта като вкус. Иначе добре се уточнете за модела на тортата, защото нашата я объркаха, снаха ми беше поръчала торта на която две котенца ловят риба, а й направиха делфин.

# 2
  • София
  • Мнения: 311
Аз също съм поръчвала, и то не еднократно. За мен са изключително вкусни Simple Smile

# 3
  • Мнения: 29
И аз съм за Неделя - вкусни и пресни

# 4
  • Мнения: 5 790
Поръчвам 3 години поред. Страхотни са тортите, много вкусни и красиви са. Доволна съм.

# 5
  • Мнения: 2 122
Аз поръчвах за сладката питка на 40 дена където се прави на детето, ами не останах доволна, плюс това никой не ми обясни, че можеш да си избираш пълнежа вътре който е- всъщност това са ми претенциите, че щом давам 40 и кусур лева за 16 парчета торта би следвало да ме обслужат качествено. Наскоро правихме кръщене, за същите пари взехме 20 парчета торта и беше страхотна. Ако си от София, мисля че имаш доста опции да избираш с много по-оригинални изпълнения. Хубав празник- не само тортата е важна все пак  Hug

# 6
  • Мнения: 1 426
тортите са хубави ама имат един негативен ефект върху ...с две думи много се пръцка от тия торти

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
Аз също поръчах от тях за първия рожден ден на дъщеря  ми! Тортата бе невероятно красива и вкусна!  Peace

# 8
  • Мнения: 824
Много са вкусни!Но ти препоръчвам да си поръчаш тортата от магазин,който предлага изделията на Неделя,а не в самата сладкарница.Такъв има в нашия квартал-Емил Марков,на ул.,,Луи Айер".Няма да пиша за името на магазина,за да не  ме изтрият.Разликата в цената на парче торта е близо 1лв,в полза на магазина.

# 9
  • Мнения: 4 916
Много са вкусни!Но ти препоръчвам да си поръчаш тортата от магазин,който предлага изделията на Неделя,а не в самата сладкарница.Такъв има в нашия квартал-Емил Марков,на ул.,,Луи Айер".Няма да пиша за името на магазина,за да не  ме изтрият.Разликата в цената на парче торта е близо 1лв,в полза на магазина.

До Южния парк ли се намира?

# 10
  • Мнения: 1 172
Да. Поръчвала съм. Перфектна беше - и на вкус, и на вид. Изглеждаше точно такава, каквато е на снимката в каталога им. Това е първият и единствен път, когато са ми правили детска торта на 100% еднаква с каталожната. В други сладкарници винаги се оказваше, че готовата торта е малко по-различна от тази в каталога и обикновено по-грозноватичка (вече 4-5 детски торти сме поръчвали).

# 11
  • Мнения: 1 111
На племенника поръчаха торта кола.На вид беше хубава,на вкус не толкова.

# 12
  • София
  • Мнения: 39 746
Аз съм доволна от "Неделя". По-миналата година мъж ми поръча от там. Децата казаха, че била много вкусна. Даже Дияна имаше подарък часовник от сладкарницата.

# 13
  • София
  • Мнения: 97
...и аз поръчах на Павел за 1-вия му Рожден Ден. Много беше красива, но и също така ми се изправиха косите от захар. Много са сладки.Simple Smile
http://good-times.webshots.com/photo/2495281530099815980BfdEiN

# 14
  • Мнения: 1 520
Поръчвали сме.
Доволна съм, тортите са хубави. Но на един рожден ден нещо бяха изпуснали захарта и беше станало толкова сладко, че не се ядеше просто.

Последните години обаче поръчвам от 100 грама сладки.

Общи условия

Активация на акаунт