Знае ли някой за институт АНАСТА

  • 9 190
  • 36
  •   1
Отговори
От доста време се борим със стрептококи в нослето на дъщеря ми (1,1г). Днес една жен ми каза, че АНАСТА е инситут който се занимава с всякакви видове коки и да я заведа там да я изследват и да и предпишат лечение.Да, обаче като споделих с една приятелка тя ми каза, че преди време ходила там заедно с майка си и леля си, всяка с различни оплаквания и накрая според изследванията и трите имали стафилококи и на трите предписали еднакво лечение и според нея се опитали да ги зарибят с някаква ваксина против стафилококи.Сега не знам дали и това не е поредната измама да взимат парите на хората. Кажете ако имате впечатления или сте ходили там.

# 1
  • Мнения: 2 401
Ходила съм преди години, тогава бяха читави, нямахме никакви коки с нищо не са ни зарибявали. Не е изключено да са се променили нещата предвид това, че вече се навъдиха много лаборатории, а те са на такова място, че със сигурност  клиентите не се прескачат. Може да са предприели мерки за оцеляване.

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз ходих.Купих си ваксините...И половината ми ги биха,другата половина останаха вкъщи в хладилника.Бяха ме наплашили няколко доктора,които се изказаха против Анаста.
В действителност стафилококите ми изчезнаха.Дали от ваксините-или не-не знам...

# 4
  • Мнения: 721
Не бих го нарекла "институт", лабораторията е в отвратителни условия, ако нямаш коки, можеш да си хванеш само от чакането в чакалнята. Персоналът се държи арогантно. Пълно разочарование.

Все пак - дано са помогнали на някой, на нас - не успяха.

Кави, помогна ли ви на вас ваксината?

# 5
Аз съм на 20 и преди 5 години останах без коса...Наред с другите здравословни проблеми бяха и коките...Ходих в Анаста в продължение на 2 години,когато се лекувах с ваксина "Анаста" това са вид мъртви бактерии или нещо такова чоято идея е да създаде имунитет на организма срещу коките,за да се пребори той сам с тях (поне така ми го обясниха тогава)...Бях доволна...От няколко години отново съм с коса...Незнам дали заради Анаста или не,но си спомням за тази лаборатория с добри чуства...

# 6
  • София
  • Мнения: 1 423
Баща ми и майка ми ходиха в тази лаборатория и останаха доволни. Наистина изглежда мизерно,но е важен резултатът.

# 7
  • Мнения: 26
След като родих, но това беше доста отдавна, също имах стафилококова инфекция. Ходих в "Анаста" и само там ме излекуваха. Направиха ми първо изследване, установиха , че имам бактерия, над нормата , и ми слагаха някакви инжекции в гърба, доколкото си спомням - единия път вдясно, другия път - вляво. Това е от мен. Успех в лечението!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 728
Аз знам АНАСТА и съм много доволна.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Абсолютни мошеници.Стой по-далече от АНАСТА Peace

# 10
  • Мнения: 721
Абсолютни мошеници.Стой по-далече от АНАСТА Peace

Хммм, значи не сме само ние недоволни...  newsm78 newsm78

# 11
Не е ли много малко детенцето за такава ваксина?

Защо не пробвате някакви други алтернативи? Например хомеопатия - знам, че на децата действа мн.добре.

# 12
  • Мнения: 64
Лекар съм и съм в тази специалност също. Препоръчвам ви да стоите далече от анаста. Може и нищо да не ви се случи , но усложненията които съм виждала след тяхната намеса са подсъдни. Освен това уверявам това са пълни тъпотии и безмислици.

# 13
  • Мнения: 721
Лекар съм и съм в тази специалност също. Препоръчвам ви да стоите далече от анаста. Може и нищо да не ви се случи , но усложненията които съм виждала след тяхната намеса са подсъдни.....
Ох  Cry
Дано нямаме усложнения  Praynig

# 14
  • Мнения: 64
Ако досега не сте имали значи не би трябвало да има проблеми. Нерядко обаче отключват алергични реакции. По- важното е , че тази ваксина е безмислена. Всяко дете има Стафилокок до 1 година , че и после като част от нормалната флора. ПАЗЕТЕ СЕ ОТ МЕНТЕТАТА В МЕДИЦИНАТА!

Общи условия

Активация на акаунт