До майките ползващи детска кухня

  • 535
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 435
Здравейте,
преди няколко дни подадох молба за детска кухня. Много бях учудена, че всеки ден се предлага месо!!! От кухнята ми отговориха, че: ''Всичко е съобразено..." Педиатърката ми съветва да давам месо през ден...така и правя - редувам го със зеленчуково с жълтък. Въпроса ми е вие как процедирате - всеки ден ли давате месо или вземате от кухнята през ден? И другия ми въпрос е давате ли жълтък допълнително или това че го има в някои гозби от кухнята е достатъчно  newsm78

# 1
  • Мнения: 941
здравей,
До сега сте били малки и е нормално да сте яли меро през ден, но нуждите да човечето растат и мисля че му е време да си яде месо всеки ден, от кухнята наистина има в едно от храненията месо задължително. Давам си я всеки ден от както е почнала, общо взето разтоварва от месо в събота и неделя, тогава готвя постно. Жълтък мисля че няма в кухнята, ползва се яйчен прах, може да слагаш допълнително, както и да добавяш сирене че е малко.  Аз не съм много сериозна със жълтъка и не слагам редовно, като попорасна малко и почна да може да яде белтък и давам чад пад варено или печено яйце

# 2
  • Мнения: 469
И при нас всеки ден едно от ястията(супа или основно)е с месо.
Жълтък има в супата почти всеки ден.
Давам храната без притеснение,защото менюто се изготвя от специалисти по детското хранене.

Общи условия

Активация на акаунт