много суха кожа на ръцете

  • 19 361
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
 Sad
кожата на ръцете през зимата ми става ужасно суха,мажа се редовно с крем ,но не помага ,ако не е намазанастои една така бяла налюспена(дано разбирате какво имам в предвид)
Дайте предложения с какво да я мажа ..........

# 1
  • Мнения: 3 376
Имам същия проблем,никакви кремове не ми помогнаха и ме посъветваха да си взема боров вазелин.Много ми помага!
Моите ръце стават много зле през зимата,чак се нацепват на места и ме болят ужасно много.

Преди време си бях взела едни бели памучни ръкавички в комплект някакъв крем,но беше от чужбина и не му помня името.Мажех се вечер,слагах ръкавичките и спях така.На сутринта ръцете ми бяха като нови.
Гледам има такива на AVON,мисля да си взема и от тях и с вазелина да процедирам така.

# 2
  • Мнения: 3 459
Отскоро ползвам емулсията на Талодерма - Еудермол 5 и мога да кажа, че съм много доволна.
Става за цялото тяло, петицата е за суха кожа. На мен засега ми действа добре  Wink

# 3
  • Мнения: 3 830
Задължително с продукти, които съдържат в себе си глицерин.

Можеш да си направиш страхотен крем за ръце, но излиза скъпичко и е мазничък. Важното е, че е незаменим.

Колкото масла си вземеш на Икаров. Бадемово, кайсиево, прасковено, жожоба, карите, сусамово, пшенично, кокосово и т.н. и т.н., 1 -2 бели пчелни восъчни пити.

Разтопяваш восъка на водна баня в неметален съд и добавяш едно по едно маслата, като бъркаш с неметална лъжица. Сипвай по малко от маслата, за да не се получи огромно количество. Още докато е течно го сипи в подходяща кутия.


# 4
  • Мнения: 3 459
А пробвала ли си с крема за ръце на GLYSOLID, мисля че така се пишеше.
Казвали са ми че е доста добър, съдържа 38% глицерин.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
И аз имам същия проблем през зимата, мажа се с atrix  помага ми, а за боров вазелин съм чувала по повод петите през лятото много омекотявал кожата  Peace

# 6
  • Мнения: 2 309
В повечето салони предлагат терапии за сухи ръце, избяга ми от акъла как точно се казваха, май точно глицеринови бяха  newsm78

# 7
  • Мнения: 1 187
А пробвала ли си с крема за ръце на GLYSOLID, мисля че така се пишеше.
Казвали са ми че е доста добър, съдържа 38% глицерин.

Това е крема!
Моите ръце са също с много суха кожа и само с този крем ми се оправят. Има го почти във всяка аптека.

# 8
  • България-София
  • Мнения: 573
В повечето салони предлагат терапии за сухи ръце, избяга ми от акъла как точно се казваха, май точно глицеринови бяха  newsm78
Парафинова маска се казва, но ефекта е временен. Дори и при честоправене не ми помогна. И аз какво ли не съм пробвала - зимата си е ад. Поставиха ми диагноза студова алергия... И забелязах, че колкото по-често мажа, толкова по "изнежени" ми стават ръцете. Глисолид спасява положението. Ще пробвам и боровия вазелин.

# 9
  • София
  • Мнения: 976
Пробвай да си направиш парафинова терапия

# 10
  • Мнения: 3 830
Много съм доволна и от това кремче:

# 11
  • София
  • Мнения: 976
Много съм доволна и от това кремче:



 newsm10

# 12
  • Мнения: 302
А пробвала ли си с крема за ръце на GLYSOLID, мисля че така се пишеше.
Казвали са ми че е доста добър, съдържа 38% глицерин.

Това е крема!
Моите ръце са също с много суха кожа и само с този крем ми се оправят. Има го почти във всяка аптека.
Подкрепям с две ръце! Наистина си струва,  пък и не  много скъп – около 5 лв. Ефект усетих още след първото намазване. Иначе ръцете ми се напукваха много, даже се цепваха на места.

# 13
  • Мнения: 5 593
Още един глас за GLYSOLID! Peace

# 14
  • Мнения: 238
ATRIX с Aloe Vera 

Зехтин също много помага,пак можеш да сложиш ръкавичките и да поседиш така,но не е нужно цяла нощ

Общи условия

Активация на акаунт