цикъл....

  • 1 131
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 412
Значи отново имам въпрос относно цикъла ми smile3513 Вчера си ми дойде(точно на 28 ден)и течението ми беше нормално Rolling Eyes и днес сутринта като станах и като отидах до тоалетната се изплаших smile3556 сялата превръзка беше подгизнала и се бах малко нацапала и после си ми стана пак нормално-това нормално ли е???????Плс помоснете ми smile3525

# 1
  • Мнения: 814
 Laughing. Видях темата ти. Изобщо не се притеснявай, още повече, че нещата са се нормализирали. Не знам на колко си години, раждала ли си, но на мен многократно ми се е случвало да имам най-различни "цикълни етапи" - понякога като река Simple Smile, друг път едва-едва капе, а трети път пък се редуват  newsm78. Има значение също така напражението, понякога сезона и куп други субективни фактори. Виж, ако тече и не спира - тогава вече ти е нужна консултация. Спокойно  Wink

# 2
  • Мнения: 412
Laughing. Видях темата ти. Изобщо не се притеснявай, още повече, че нещата са се нормализирали. Не знам на колко си години, раждала ли си, но на мен многократно ми се е случвало да имам най-различни "цикълни етапи" - понякога като река Simple Smile, друг път едва-едва капе, а трети път пък се редуват  newsm78. Има значение също така напражението, понякога сезона и куп други субективни фактори. Виж, ако тече и не спира - тогава вече ти е нужна консултация. Спокойно  Wink
Ахам  мерси-на 15 години съм и не водя полов живот и мястото ми не е в този форум, но знам просто, че тук ще ми отговорите няй правилно Joy

# 3
  • Мнения: 412
Оф сега пък друго пак се чудя нормално ли е-днес ми е 3 ден а е кафяво! Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 335
petq123456, здрасти, хлапе  Hug
Ми какво да ти кажа, похвално е, че цикъла ти е дошъл на 28 ден. Следи го сторго и си отбелязвай в календарче как вървиш. Това, че е бил много обилен е напълно нормално. Аз бях така в началото. Вторият ден ми беше кошмарен! Даже и досега е така - първи ден нормално, втори ден по-силно, а от трети нататък слабо. Не всеки месец е едно и също. Не го мисли  Peace

Това, че си на 15 и не водиш полов живот изобщо не те прави не за този форум, миличка. Дори обратното! По-добре като имаш въпроси да питаш жени, които могат да ти отговорят, защото са минали през това, отколкото да не знаеш кого да питаш или да сушаш измислени "съвети".

# 5
  • Мнения: 412
petq123456, здрасти, хлапе  Hug
Ми какво да ти кажа, похвално е, че цикъла ти е дошъл на 28 ден. Следи го сторго и си отбелязвай в календарче как вървиш. Това, че е бил много обилен е напълно нормално. Аз бях така в началото. Вторият ден ми беше кошмарен! Даже и досега е така - първи ден нормално, втори ден по-силно, а от трети нататък слабо. Не всеки месец е едно и също. Не го мисли  Peace

Това, че си на 15 и не водиш полов живот изобщо не те прави не за този форум, миличка. Дори обратното! По-добре като имаш въпроси да питаш жени, които могат да ти отговорят, защото са минали през това, отколкото да не знаеш кого да питаш или да сушаш измислени "съвети".
Ахам много ти благодаря smile3525 ами та като стана за въпрос за това, че ми е дошло на 28 дни-последните два пъти си ми дойде на 28 дни newsm44 и откакто ми е дошло си отбелязвам на календарче кога ми идва yes

# 6
  • Мнения: 412
Оф сега пък друго пак се чудя нормално ли е-днес ми е 3 ден а е кафяво! Rolling Eyes
A то пък стана пак червено и по силно Joy

# 7
  • Мнения: 556
От колко време имаш цикъл? В началото е нормално да стават такива работи - докато се нормализират нещата!
Не се шашкай толкова! Следи ги нещата без много притеснения. Но все пак ако ти се струва, че нещо не е наред, че цикъла е твърде обилен - иди на лекар! Най-малкото за да се успокоиш!

# 8
Тази година родих и преди 3 месеца ми дойде цикъла. Първия месец нормално 5 дни, започнах да пия регулон /понеже си го пиех преди да стана бременна/. Следващите 2 цикъла направо ад. Върви ми по 10 дни и то обилно идва ми преди да съм свършила хапчетата и незнам какво да правя. Дайте ми съвет. Моля ви..........( Cry)

# 9
  • Мнения: 3 830
И на мен са ми се случвали подобни...

Имах и едно "прекъсване" от 6 месеца(не знам поради каква причина), но после пак всичко си се нормализира Peace

В началото и аз се стрясках, макар че ми дойде за пръв път малко преди да навърша 18.
Спокойно, момиче, няма от какво да се притесняваш! Ако ти тече повече от 8-9 дена, тогава е за притеснение...

Общи условия

Активация на акаунт