потене?

  • 841
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 348
Вече повече от седмица детето се поти. Няма температура и не е облечен дебело, нито седи на топло. Някой има ли идея защо е така? Той е на 2месеца. След няколко дни имаме консултация при педиатъра. До тогава някой може ли да ми каже какво става? Някои ме посъветваха по 1-2 пъти на седмица да го къпя в подсолена вода. Вие какво мислите? А забелязах, че понякога не е потен, а само страшно горещ, но пак повтарям, че не прекаляваме нито с температурата, нито с дрехите.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 658
това с подсоляването е страхотна простотия и е вредно за детето, освен всичко друго. По кое време се изпотява? Кърмите ли се? Дай повече подробности. Можеш да пишеш и в друг форум, например майките или кърмаческия, ако се кърмите. Но е нормално да се поти при кърмене. А иначе не ти пречи да звъннеш на педиатъра, ако прецени, че е нещо притеснително, ще ти каже да отидете по-рано.

# 2
  • Мнения: 491
ПОДСОЛЕНА ВОДА ??????  doh newsm11 newsm17 Weary smile3511 tantrum smile3556 Naughty
В никакъв случай !!!
Що се отнася до изпотяването, моят син беше по същия начин- докато кърмех се потеше, но само на главата. Но сама казваш, че понякога не е потен, а страшно горещ, за това по- добре за всеки случай се консултирай с педито.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
В никакъв случай не го къпи в подсолена вода. И моето дете се поти до ден днешен като спи и през деня. Кажи на личната си лекарка все пак , че се поти. Намали температурата в стаята. На колко градуса го държиш?

# 4
  • София
  • Мнения: 2 348
спи на 20, а през деня е на 21, че на мен ми е хладно и ме втриса на по-ниски температури. понякога е и 22 градуса.

Общи условия

Активация на акаунт