Какво е новото при мен 7

  • 21 322
  • 320
  •   1
Отговори
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Време е за нова тема. Mr. Green

Линкове към старите теми

Какво е новото при мен част 1
Какво е новото при мен част 2
Какво е новото при мен част 3
Какво е новото при мен част 4
Какво е новото при мен част 5
какво е новото при мен част  6

Честито на marrymaroon и dani_to
Новото при нас е,че всички у дома са покосени от гадният вирус,който върлува сега,с изключние на мен. Mr. Green
Аз го играя като линейка.
Всички са на АБ и всички се опитват,чинно да си го пият,с изключение на Преслава.

Като ме види със шишенцето и търтва да бяга.Снощи докато се за замъкна от кухнято до спалнята,като подкосена скочи и влезе под-спалнята.15мин.и се молихме,да склони да излезе,най-накрая батко и се жертва и се намъкна да я вади.

Опасна хайдутка. Mr. Green

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 19:44 от wa_wa

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 185
малко редактирах, за да добавя всички линкове към старите теми Laughing

# 2
  • Мнения: 2 722
Хайде, чакаме да си похвалите новите бебета, данито и меримарон, не се скатавайте.

# 3
  • Мнения: 921
Честито и от мен на Дани-то и Мarymaroon. Очакваме снимки скорооо. Peace

# 4
  • Мнения: 1 652
Честито на marrymaroon и dani_to !   bouquet

# 5
  • Мнения: 148
Честито и от мен на двете новоизлюпени мами! Turn-l newsm51

Новото при мен е, че няма нищо ново Rage
Не ни се обаждат социалните и се чудя дали да не се  argue вече...
Ама няма, защото едно, че ми е симпатична много нашата социална, и второ не ми е такава тактиката Simple Smile

# 6
  • Мнения: 847
Нищо ново няма при нас Simple Smile два дена и половина са минали, а имам чувството, че е много повече ... гледаме се едни други, познаваме се вече, все още гледаме тъжно, но видяхме и няколко усмивки най-после Simple Smile С мъжа ми се вдетинихне напълно, та чак детето ни гледа странно - какви са тия възрастни хора, пък така да се лигавят Simple Smile Не знам на коя планета съм от щастие и едновременно с това съм много объркана и притеснена, и трескава ...
Страхотна е на мама девойката! Умна, красива и добра, да си я похваля Simple Smile Приказка е тя Simple Smile Обещавам да покажа снимки, но още не сме готови ... има време, ще ви досаждаме много със снимки, удоволствие е да я снимаш, благодатна работа!
Нямам търпение да я прибера, мисля я ежеминутно от оня ден ... седя си, за нищо не мога да се съсредоточа и само за това малкото мисля, какво ли прави, спи ли, яде ли, тече ли му нослето, как ли се грижат за нея сега ...
И както съм щастлива и летя, като влезна да я видя, виждам и сума други дечковци там и ми се къса сърцето всеки път ... ама много е несправедлив животът понякога!

Та, мили момичета, хубавите неща не са престанали да се случват, като някакво изпитание е сякаш, стигнах до голямо отчаяние, чудех се накъде повече може, и то почна да се развиделява Simple Smile
Стискам палци на всички дечковци и на всички мами и тати бързо да се намират!!

# 7
  • Мнения: 883
marrymaroon, два дена бях без нет и виж и какви новини!
ЧЕСТИТО! Да ви е жив и здрав коледно-новогодишния подарък! Дано всички процедури оттук насетне минат бързо и да си приберете принцесата у дома, където й е мястото!

Чакаме снимки, и др.подробности, като например избрахте ли й вече име?

# 8
  • в сърцето на моето дете
  • Мнения: 64
Честито и от мен на новите мами  marrymaroon и дани то !!!
Радвам се че намаляваме ние от темата на чакащите.
дано по-скоро слънчицата огреят домовете ви.

# 9
  • Мнения: 176
Честита радост на новите Мами!! Бъдете здрави и много щастливи!!

# 10
  • София
  • Мнения: 1 444
Честито на marrymaroon и dani_to,
пожелавам ви бързо и неусетно да мине времето, докато приберете у дома съкровищата си. На всички останали чакащи желая същото щастие в най-скоро време. Още две малки души намериха домът си и любящото си семейство, това е прекрасно. Да са ви живи и здрави и много, много щастливи.

# 11
  • София
  • Мнения: 9 517
Честито на бъдещите мами, страхотна върволица се заформи  Wink

# 12
  • Русе
  • Мнения: 729
Честито и тук защото писах във старата тема на новите мами.
А новото не е при мен а при нашето приятелско семейство.Най-сетне след година и половина чакане им се обадиха за един малък юнак на 5 месеца.В четвъртък им е срещата.Моля се  Praynig това да е тяхното детенце и те най-сетне да получат щастието което заслужават.Понеже обичам приятелката си като сестра и новината много ме зарадва реших да я споделя и с вас.Надявам се че в бъдеще и тя ще се включи тук във форума. Hug

# 13
  • Мнения: 1 652
marrymaroon последния ти постинг е много мил! Честита радост още веднъж! Успех! По-скоро да си я приберете в къщи!  Hug

# 14
  • Мнения: 847
Благодаря, darena, благодаря на всички!  Hug

Ако може да се нарече ново, това е, че за първи път виждам последователно и системно учтиви хора по администрациите в хода на събирането на документите за съда! Само като чуят повода и се спешават, радват се и дори съкращават срокове, където е възможно Simple Smile Много съм изненадана, честно казано, свикнала съм на друго, ама е приятна изненадата! Няма да ме чуят от тук, ама да съм го казала, благодаря им й на тях! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт