Online БГ магазини за ЧАСОВНИЦИ ???

  • 9 048
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 238
Въпроса ми се породи от предната тема за часовници.
Попаднах нз тeзи два online магазина www.watchesbg.com  www.bgdot.com
Ако знаете още споделете,всякакви отзиви за тях също са добре дошли Simple Smile

мерси

# 1
  • Мнения: 1 107
Аз не бих си купила часовник от такъв магазин, защото съм малко скептично настроена относно това как ще изглежда на живо и как се решава проблема с гаранцията при по-скъпите модели, но ако някой е пробвал ще е полезно да сподели опит...

# 2
  • Мнения: 757
Аз не бих си купила часовник от такъв магазин, защото съм малко скептично настроена относно това как ще изглежда на живо и как се решава проблема с гаранцията при по-скъпите модели, но ако някой е пробвал ще е полезно да сподели опит...
и аз така мисля

# 3
  • Мнения: 2 407
Подкрепям мнението на двете мами,по добре отиди във фирмен магазин.Има много ментета на пазара.

# 4
  • Мнения: 7 474
И аз не бих се доверила за толкова скъпи неща Stop

# 5
  • Мнения: 238
И аз не бях склонна да рискувам,но след като по магазините все нямаше часовника които търся в точния цвят... Sad

# 6
  • Мнения: 2 631
И аз не бях склонна да рискувам,но след като по магазините все нямаше часовника които търся в точния цвят... Sad


А ти кой модел часовник си си харесала??  Wink

# 7
  • Мнения: 8 917
Аз не бих си купила часовник от такъв магазин, защото съм малко скептично настроена относно това как ще изглежда на живо и как се решава проблема с гаранцията при по-скъпите модели, но ако някой е пробвал ще е полезно да сподели опит...
И аз не бих си купила от такива магазини Stop

# 8
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Не бих си купила часовник не само от онлайн магазин, ами изобщо от магазин, който не е представителен за марката и няма собствен сервиз. Досега съм си купувала 3 пъти по-скъпи часовници на различни марки - Суоч(ее не е скъп де), Алфекс и Тисо. И 3те пъти от съответните магазини на тези марки.

# 9
аз сащо не бих си купила часовник от такав магазин...понякога не можеш да видиш красотата им преди да ги сложиш на ръката си

# 10
  • Мнения: 1 685
По-добре е да си купиш часовник от магазин.Така можеш да пробваш различни модели и да избираш.Не са по-скъпи.

# 11
  • Мнения: 556
Купувала съм и от двата посочени сайта.Доволна съм.Часовниците са със всичките си сертификати,лепенки,етикети и т.н и т.н,с гаранция.Фирмите са със собствен сервиз.Не знам какво друго да кажа.Часовниците,които поръчахме не са от най-скъпите.По около 150 лв.
Но ако имам възможност да си купя наистина скъп часовник,вероятно няма да си го поръчам от интернет.Не толкова заради съмнения относно оригиналността му,а по-скоро за да мога да ги разгледам на живо,да пробвам и така да си избера.
Все пак си е въпрос на личен избор.

Общи условия

Активация на акаунт