Достинекс и бучка

  • 937
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
Моля много за съвет,притеснена съм много
Гинеколожката ми ми предписа достинекс -4 таблетки за 3 дена(защото въпреки опитите ми да отбивам със салвия имам много кърма а се налага отбиване, защото съм оперирана и съм на антибиотици и обезболяващи)
Въпреки че вече съм взела 2 таблетки в едната ми гърда се е появила бучка а гинеколожката ми ми каза,че пиейки достинекс не трябва да се цедя newsm78
какво да правя
наистина ли не е препоръчително цеденето newsm78
взех и един лецитин,но бучката си седи newsm78
мерси предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 432
Цръцни малко де,няма да стимулираш толкова кърмата ..........няма да стоиш с бу4ката .......в банята ли си ве4е?  Wink
И аз пих и се цедих като за световно...литри излиаха.За 2-3 дни се оправих,щото и аз бях в бу4ки  Confused

# 2
  • Мнения: 796
Цръцни малко де,няма да стимулираш толкова кърмата ..........няма да стоиш с бу4ката .......в банята ли си ве4е?  Wink
И аз пих и се цедих като за световно...литри излиаха.За 2-3 дни се оправих,щото и аз бях в бу4ки  Confused
Witchy ,докато го пиеше достинекса,давала ли си изцедената кърма,виждам че си от Варна,при кой ходи,кой ти го изпса,че и аз съм на вълна спиране ,ама се чудя с хапчета или не newsm78

# 3
  • Мнения: 3 423
Цръцни малко де,няма да стимулираш толкова кърмата ..........няма да стоиш с бу4ката .......в банята ли си ве4е?  Wink
И аз пих и се цедих като за световно...литри излиаха.За 2-3 дни се оправих,щото и аз бях в бу4ки  Confused
мерси за отговора  bouquetХедра Heart Eyes също бе така мила да ми отговори на лични  bouquet
да изцедих и аз кърма за целия китайски народ,въпреки хапчетата
аз се притеснявах да няма обратен ефект
сега комбинирам достинекс и салвия

anira не се дава изцедена кърма с достинекс-достинекс не се разрешава при кърмене и бременност

# 4
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Всъщност има майки с определени проблеми (обикновено с пролактинома - аденом на хипофизата), които вземат достинекс през цялата продължителност на кърменето, за да държат под контрол нивата на пролактина. Но това се прави под лекарско наблюдение - в общия случай по-добре е да не се ползва за хранене кърмата при курс на спирането й с Достинекс (външно може да си я ползва човек, за маски, за къпане, за сапунче Mr. Green).

Общи условия

Активация на акаунт