много обидно ми стана

  • 4 021
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 600
е, дойде ред и аз в ДиС да се разпиша Sad

вчера имах рожден ден, станах на 30. мъжът ми много пътува и обикновено на празници го няма. този път се бяхме зарекли още през декември да излезем, и без това откакто имаме дете почти не излизаме, тъй като няма кой да я гледа.

та тъй. направих резервация, извиках майка да гледа детето и го зачаках да се върне. към 18ч му звъннах, не вдигна. обади се в 19ч, имал разни неща да свърши. дойде си в 20ч. резервацията беше за толкова, само че на 40 мин от нас. не се извини, карал чичо си от точка А до точка Б, нямало кой друг да го направи. и понеже естествено беше късно, каза 'айде да излезем до мола'(щото е до нас).

ревах цяла вечер, не му говоря, но това не е толкова важно. просто много бе боли. правил го е и друг път, обещава нещо, но не го спазва - заради работата си или заради други хора, ама на рождения ми ден...

е, оплаках се. не ми олекна. а сега моля да го оплюете.

# 1
# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Пу отврат! И моят същия убавец  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 431
няма да го плюя.
не разбрах що
В крайна сметка излязохте ли или ти беше достатъчно капризна да откажеш?
Щото аз бих излязла, нищо че е в мола или квот там е.
Айде сега- важното е, че ще се откъсна от ежечасието на майка героиня и ще имам нещо по-различно във въпросната вечер. И да ти кажа пред избора "да си оплаквам нелекия живот" или да си изляза с мъжа да си отпразнувам където и да е САМИ/ура/ ще избера второто. Майната й на резервацията...
Тва латоно-бозите големи капризи набиват в главите на средностатистическата домакиня.

# 4
  • Мнения: 2 336
Кат гледам повечето мъже в един калъп са лети.
Но гадно е, че те пренебрегват заради друг. Още по гадно ако почне да се случва системно.

# 5
  • Мнения: 2 131
 #2gunfire поради липса на плюещо човече, може ли да го застрелям  newsm62. Е, може би пък наистина да е било наложително мъжът ти да заведе чичо си, ама...... Поне е трябвало след това да подходи както трябва - да се извини, може би красив букет, нещо което да те накара да му простиш.
Гадно е наистина - още повече, че това е твоят рожден ден и един от малкото дни /доколкото разбирам/, в които сте имали възможността да излезете заедно.
И горе главата   bouquet На теб не ти е олекнало, пък и аз едва ли ти помогнах особено. Но му покажи категорично, че това много те е засегнало. Ако е мъж на място, сигурно ще намери начин да те накара да се почувстваш по-добре.

# 6
  • Мнения: 600
стига де, били сте къде-къде по-гадни за по-малки прегрешения. имам нужда да го охулите, защото на мен ми е толкова тъпо, че дори не мога да се вбеся. също приемам всякакви идеи да му го върна и да го заболи.

благодаря!

# 7
  • Vienna
  • Мнения: 519
 #Cussing outплиуя и а3. ужасен е!!!

# 8
  • Мнения: 46 437
Плюв  Joy

Случват се и непредвидени работи, 40 мин. зимата за мен е нищо  Rolling Eyes защо не отложи резервацията?
Ако това ще те успокои, на моя рожден ден баща ми и мъжа ми имаха работа до късно, наистина знаех, че ще е за тази дата и не съм правила планове за излизане, но пък и не приготвих нищо  Laughing като се прибраха той направи вечерята  Grinning

# 9
  • Мнения: 127
Честит рожден ден на първо място!!!  bouquet 30 години са си една сериозна нова стъпка в живота, затова започни ги с положителна нагласа!

Не се ядосвай за тези неща, макар и да е неприятно, гледай от високо на това и се усмихвай ! Дано мъжът ти  разбере, че не е постъпил добре и намери  сам начин да си поправи поведението. Има хора ,които не държат на подобни поводи и не мислят,че постъпват по грешен начин/особено голяма част от мъжете/, и ако беше си организирала рожденния ден с приятели и беше поканила мъжа си като гост, то сигурно тогава той щеше да пристигне и с цветя   Simple Smile  Започни да го приемаш като приятел, и не като съпруг, който да е длъжен да е до теб в определени дни и да видиш как точно тогава ще стане онзи, който искаш да бъде..... луда работа са това мъжете, затова не го мисли много много, гледай си живота , усмихвай се и всичко ще е наред!

# 10
  • Мнения: 10 514
Много кофти, мила, съчувствам ти!
А той оправда ли се ,извини ли се за грубата си постъпка?
Аз побеснях точно след Коледа по подобен повод - две седмици си говорим как майка ще дойде на гости и ще гледа детео, за да излезем само двамата.... И познай .....нищо. Аз направих скандал и излязох с приятелки.
Вярно е, че жените влагаме повече емоция и значение на подобни случки, но това не го извинява твоя мъж - все пак това е твоят рожден ден!
Не знам дали има смисъл да му отмъщаваш по гаден начин - просто ясно му кажи колко те е заболяло от неговата постъпка!

# 11
  • Мнения: 1 224
стига де, били сте къде-къде по-гадни за по-малки прегрешения. имам нужда да го охулите, защото на мен ми е толкова тъпо, че дори не мога да се вбеся. също приемам всякакви идеи да му го върна и да го заболи.

благодаря!
Спокойно бе, и неговият РД ще дойде Simple Smile Тогава ходи да заведеш леля си някъде Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 675
Хубаво е, че аз съм на 11 септември и няма как да забрави.Ако това стане ще го  #2gunfire. Все пак той е мъж.

# 13
  • Мнения: 2 196
#Cussing outплиуя и а3. ужасен е!!!
Плиуффф и от мен. Mr. Green

# 14
  • Мнения: 884
Какво да ти кажа-след няколко такива изцепки започнах да планирам празниците си с приятелки...Не че ми беше по-приятно,но исках да го заболи...получи се-самолюбието му не можа да понесе, че не е поканен гост на паметни купони и остава извън всеобщата еуфория.

Общи условия

Активация на акаунт