За коланите

  • 1 072
  • 18
  •   1
Отговори
  • BG
  • Мнения: 1 900
Какво мислите за коланите след раждане ,но тия дето са като пояс не като бикини.Дали имат някакъв ефект и за след секцио могат ли да се ползват и ако да на кой ден?

# 1
  • Мнения: 9 973
аз не вярвам на такива неща Naughty

# 2
  • Мнения: 491
Аз не съм използвала,защото просто щях да забравям да го слагам.И сега не изглеждам зле moresmile

# 3
  • Мнения: 5 940
Родих лятото. Изръсих се 100 лева за такъв колан, опасваше корема до гърдите, а надолу стигаше до колената. Просто не можех да го нося в жегите, ужасно запарваше. Коремът ми сега, седем месеца след раждането, е почти като преди, но за съжаление имам досадни натрупвания по други части на тялото. Не знам дали помагат, по-добре коремни преси.

# 4
  • Мнения: 174
аз не вярвам на такива неща Naughty

и аз така всичко си е до структура и до желание  Peace

# 5
  • Мнения: 371
аз не вярвам на такива неща Naughty

и аз така всичко си е до структура и до желание  Peace
и аз така мисля  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 4 585
Аз го сложих на осмия ден след секциото. Коремът ми доста бързо се прибра, но не мога да кажа дали беше от колана или от само себе си. Нищо не ти пречи да пробваш. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 329
Аз след секциото веднага щом се прибрах на седмия ден , но не колан а ластични бикини.
Ефект не много голям , но всичко си е да структура и организъм.
Корем преси след секцио не се правят  Naughty все пак е операция.

# 8
  • Мнения: 8 999
Помагат само оптически да изглеждаш добре, но свалиш ли го, пак си си такава, каквато си. За стягане на корем и сваляне на килца след раждане помага само глад и спорт. И не става за 1 ден.

# 9
  • Мнения: 745
аз мисля,че са излишни!купих такъв,но само веднъж го сложих.

# 10
  • Мнения: 179
аз съм много доволна от моя,сложих го веднага след раждането /беше тип пояс/ ,коремът до 40 я ден беше все едно не съм раждала   Peace

# 11
  • Мнения: 1 031
Не съм използвала колан, макар че имам такъв.
И без такива екстри си възвърнах фигурата.
Както са казали и другите мами всичко е въпрос до желание и структура Peace

# 12
  • Мнения: 565
Купих си такъв и продавачката ми каза да го слагам само като съм легнала за да не притискам матката. Сложих го веднъж и не издържах много - 2 часа. След това изчаках 20-30 дни и  го сложих пак. Не можах да го  изтърпя и до там беше с колана. Все пак и аз съм на мнение че всичко е до структура и ген. И СПОРТ. А за секцото знам че въобще не хубаво да стягаш корема с колан..

# 13
  • Мнения: 417
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=24_220&products_ … 0076732734e63f388
Мисля да си купя ето такъв,но не ми се вижда особено удобен.

# 14
  • Мнения: 1 668
аз не вярвам на такива неща Naughty

и аз така всичко си е до структура и до желание  Peace

подкрепям Peace

Общи условия

Активация на акаунт