19 ДГ Света София

  • 1 678
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 170
Здравейте! Има ли сред вас майки, чиито деца посещават 19 детска градина Света София в квартал Лозенец. И най-вече ме интересува предучилищната група....

# 1
  • Мнения: 1 895
Посещаваме градината от първа група. Доволна съм много. Попаднахме на чудесен екип от учителки. Моите деца ще са в предучилищната група от есента. Не знам има ли свободни места за още дечица, за това трябва да се пита директорката. Но предишният випуск на нашите учителки е тръгнал много силно в училище. Децата са били подготвени, бързо са навлезли с материала и са се адаптирали добре към учебните задължения. Затова разчитам и с нашата група да се случи същото и малките да имат лек преход от градинското ежедневие към училищното Laughing

# 2
  • Мнения: 170
моят син е в подготвителната група - предучилищна. Пред това е посещавал частна детска градина. Разликата между частната и 19-та по отношение на грижи към децата е почти никаква. дори бих казала в полза на държавната. Единственото, което ме притеснява е че имам усещането, че едната учителка често оставя децата без надзор. дано не се лъжа...

Общи условия

Активация на акаунт