Каталози на Марките пюрета

  • 1 760
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 391
Мисля че тук някой беше пускал - интернет каталози на Ам-Ам
Гербер, Хаме, Хип, Блевит

Ако може да ми дадете линкове, ще съм ви много благодарна . имах проблеми с компютъра и се затри всичката ми информация - мерси!

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 1 845
Ето нещо на руски: http://www.hame.ru/index.php?_=strom&strom=2662&langroot=47

Извинете, коригирах си грешката.

# 3
  • Мнения: 1 391
това на руски не ми се отваря  Sad

# 4
  • София
  • Мнения: 1 845
Опитай пак

# 5
  • Мнения: 27
мили мами купували ли сте пюрета ам-ам за вашите бебечета  дали са хубави моля напишете вашите мнениа

# 6
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Цитат на: nikita_80v
мили мами купували ли сте пюрета ам-ам за вашите бебечета  дали са хубави моля напишете вашите мнениа


Ние сме само с пюрета на "Ам-Ам". Според мен са хубави, пък и Дени ги яде без да протестира. Laughing  Някои мами не ги харесват, щото били много сладки, но аз нямам оплаквания. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 320
И малкия е  на АМ АМ. Много си ги харесва , то и аз ги харесвам защото нямат разни там допълнения............. модифицирани нишестета , овесени ядки ........и др. ..... поне не пише Wink
За сладки .... вкусни са , но не пише да имат захар Thinking

# 8
  • Мнения: 1 289
Цитат на: vessi
И малкия е  на АМ АМ. Много си ги харесва , то и аз ги харесвам защото нямат разни там допълнения............. модифицирани нишестета , овесени ядки ........и др. ..... поне не пише Wink
За сладки .... вкусни са , но не пише да имат захар Thinking

Имат нови плодови закуски с овесени ядки, които са за по-големи бебета и са много хубави. Иначе аз започнах да ги давам по-късно, защото ми се струват по-едро смляни и Ради получи от тях колики. Но иначе са единствените от българските, които правят малки разфасовки, удобни за захранване. Имат и от череши и др.такива плодове, които Ганчев не правят. А и са вкусни наистина.

# 9
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Цитат на: vessi
И малкия е  на АМ АМ. Много си ги харесва , то и аз ги харесвам защото нямат разни там допълнения............. модифицирани нишестета , овесени ядки ........и др. ..... поне не пише Wink
За сладки .... вкусни са , но не пише да имат захар Thinking


Нямат нишесте наистина, ама захар имат, даже си го пише. Laughing

# 10
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Сега пак погледнах, за по-сигурно. И плодовите и зеленчуковите пюрета са със захар. Ми поне не го крият хората. Wink

# 11
  • Мнения: 1 320
Цитат на: nadi_n
Сега пак погледнах, за по-сигурно. И плодовите и зеленчуковите пюрета са със захар. Ми поне не го крият хората. Wink

Грешката е моя .......... донякъде , но....... ние още не сме яли всичко , простите комбинации .... ябълка+картоф,тиква+картоф и морков + картоф , които са захранване ........... нямат захар!!

# 12
  • София
  • Мнения: 8 272
И ние хапваме от тях, на мен са ми вкусни ..е пробвала съм само ябълки и ябълки+картоф, но съм се заредила с поне още 6 вида:
ябълки+морков, тиква+морков, тиква+ ябълки, круши и не знам още какви бяха Simple Smile

# 13
  • Мнения: 4 915
Цитат на: Collibri
това на руски не ми се отваря  Sad


Изтрий [url] след края на адреса.  Wink

# 14
  • Мнения: 27
благодаря ви мамчета за мненията нацункайте сладките си бебчета  love001

Общи условия

Активация на акаунт