Stranno darjanie po vreme na karmene bez prichina

  • 605
  • 7
  •   1
Отговори
Rolling Eyes
Zdraveyte,
az sam mlada maika na dve msechno bebe, koeto karma s udovolstvie, no ot izvestno vreme nyakade 3 sedmitzi neznayno zashto dashterya mi se darji stranno po vreme na karmeneto, no oshte po strannoto e che ne pri vsyako, da kajem che prez denya ni e mnogo trudno, poneje sled 5 minutno suchene tya pochva da rita s krak, razmahva raka, pochva da se izviva na daga, darpa zarnoto i zapochva da plache. Parvonachalno si misleh che stava vapros za lipsa na mlayko, no to pak i techeshe ot ustata, posle si dadoh smetka che  e pochanala da poglashta mnogo vazduh taka che ya slagah redovno na ramentze za de origne, no redovno i tova ne beshe reshenieto. Nai strannoto e che noshtem kogato shushumigata e zaspala vsichko minava savsem normalno, nyama nikakvo obesnenie, govorih s kogo li ne po frenskite forumi poneje jiveye v !fratziya, kontaktuvah jena ot La leche league, no nikoi ne uspya da mi dade obesnenie. Oste po stranno e che v frenskite forumi sreshtnah ne e edna maika v sashtoto polojenie! Moje bi mejdu vas ima bg mami s tozi problem, no reshen problem! Help dosta otchayana sam poneje iskam nai-dobroto za moyat malak mushmoron!  Wink

# 1
  • София
  • Мнения: 1 833
Цитат
Здравейте,
аз съм млада майка на две месечно бебе, което карма с удоволствие, но от известно време някъде 3 седмици незнайно защо дъщеря ми се държи странно по време на кърменето, но още по странното е че не при всяко, да кажем че през деня ни е много трудно, понеже след 5 минутно сучене тя почва да рита с крак, размахва рака, почва да се извива на дъга, дърпа зърното и започва да плаче. Първоначално си мислех че става въпрос за липса на мляко, но то пак и течеше от устата, после си дадох сметка че  е почнала да поглъща много въздух така че я слагах редовно на рамене за де оригне, но редовно и това не беше решението. Най странното е че нощем когато шушумигата е заспала всичко минава съвсем нормално, няма никакво обяснение, говорих с кого ли не по френските форуми понеже живеете в !Франция, контактувах жена от Ла лече league, но никой не успя да ми даде обяснение. Още по странно е че в френските форуми срещнах не е една майка в същото положение! Може би между вас има бг мами с този проблем, но решен проблем! Help доста отчаяна сам понеже искам най-доброто за моят малък мушморон!
Ако пишеш на кирилица, може и повече хора да ти прочетат дългия пост и да ти отговорят. Иначе аз имам подобен проблем с моето бебе, но той се държи така, както ти описваш, когато напъва да се изака и след като "свърши работата' се успокоява. Провери също дали не му е запушено нослето и да не може да диша докато кърмиш.

# 2

 newsm78
Za sajelenie nito ednoto nito drugoto, bih bila dovolna ako beshe  samo tova, nito nosa y e zapushen, nito parfum sam smenyala dori i ne slagam, nito aka, nito nishto. Tuk mi kazaha che mojebi stava vapros za silna struya na mlaykoto, no ne i tova. Prodaljavam da tarsya!

PS: Kolkoto do kirilitzata shte se opitam, no ne e lesno kogato si sviknal na latinska klaviyatura  #Crazy

# 3
# 4
  • Мнения: 106
И моето бебе така се държеше. Изчетох и приложих всичко, което можах, но проблема остана. Накрая се оказа, че имаме млечница  Sad , която още не му е минала. А аз изобщо не бях разбрала  ooooh!
Твоето може да е от нещо, което си яла, а на нея не й харесва. Не се притеснявай, ще откриеш проблема !
Ето, прочети тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=50119.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=124928.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=1971

# 5
  • Мнения: 1 546
И моята мишка се държи така.. Tiredне винаги,обаче...но ако реши да се инати и да не суче е чудо! ooooh!

# 6
  bouquet
edno golyamo merci parvata statiye mnogo palna i chesno kazano kato che li namiram nyakakv otgovor, shte prodalja da cheta sled kato se nahranim poneje mushmoroni vika mlekotzentrala mama  Joy
Merci oshte vednaj

# 7
  • Мнения: 553
мисля че на 2 месеца му е рано но това което описваш ми прилича на кърмаческа стачка. пусни си една търсачка и виж дали прочетеното съвпада с вашия проблем.

Общи условия

Активация на акаунт